Wpis z mikrobloga

@colemann: ja bym poszedł w dietę, a gainer ew. Białko do uzupelnienia braków w zapotrzebowaniu kalorycznym jak masz problem z systematycznym jedzeniem. Z gainerow warto sprawdzić mutant mass / fa core
  • Odpowiedz
@colemann: olej. Zapewne masz mniej niż 25 lat. Jak będziesz się ruszał i ćwiczył yo w końcu zaczniesz nabierać masy. Nie powiem Ci dokładnie kiedy to się stanie ale się stanie napewno. Ćwicz i jedz
  • Odpowiedz
@MocnaKropelka: Jak widze takie gowniane rady jak twoje to az mnie reka swierzbi, zeby jebnac autorowi. Skad wiesz ze nie ma diety?

@colemann: Sluchaj. Gainer to dobre rozwiazanie jak np tyrasz w pracy i nie masz czasu zeby #!$%@? posilek. Jesli cenisz sobie wygode to mozesz brac ale mozna zainwestowac te pieniadze w lepsze odzywki a robic sobie szejki: platki owsiane, twarog, jajka jak sie nie boisz, jakis banan czy
  • Odpowiedz
@Karaluch_Makary: Bo nic o tym nie pisze, zapomniałeś jak to być swiezakiem? Myślą że odżywki same za nich zrobią całą robotę a na pewno nie ma diety wyliczonej bo nic o tym nie napisał więc nie odzywaj się i nie wpieprzaj bo też pier*olisz 3 po 3
  • Odpowiedz
@Karaluch_Makary: przyszedl pan co ćwiczy pół roku ma insta snapa i krzyczy na siłowni przy przysiadach jak świnka bo się naczytal że żeby wyrównać ciśnienie w jamie brzusznej trzeba kwiczec. Jak by to powiedział pan Stonoga spier.. chamie
  • Odpowiedz
@MocnaKropelka: @C13CH4N: @Koliber86: @Karaluch_Makary: Panowie, trzymam dietę, odżywiam się dobrze, pilnuje makro i trenuję. Ostatnio miałem małą przerwę, nie jestem jakoś wybitnie konsekwentny, ale nie mam też jakichś ogromnych oczekiwań. Mimo odżywiania i treningów, w niektórych miejscach widać mi kości i po prostu chciałbym przytyć w tych newralgicznych punktach - głównie klatka i ręce. Ogólnie pół roku, widzę zmiany w sylwetce, ale miejsca, o których wspomniałem nawet nie
  • Odpowiedz
@colemann: a co do efektow to wiele zalezy od Twojej diety. Gainer to tylko jej uzupelnienie. Ktos tam polecal mutant massa i fa core, oba to jedne z lepszych gainerow. Ja swego czasu jadlem Trec XXL i nie narzekalem, smak bananowy to kosmos, Karmel tez ujdzie, rozpuszczalnosc spoko. Rowniez moge Ci polecic Vital max gainer 2 ale ten #!$%@? jak dla mnie byl zbyt slodki, meczylem sie z nim a mialem
  • Odpowiedz
@colemann: lepiej więcej wpieprzac Ale rozumiem cię to możesz zainwestować w gainera. Punktów na Ciele nie da się wybrać gdzie masz przybrać. Ruszy waga to i w punkcie podskoczy głównie to zależy od genetyki
  • Odpowiedz
@colemann: Jesli Twoim piorytetem jest poprawa okreslonych partii miesni a diete masz dobra to celuj raczej w zmiane programu treningowego. Sprobuj jedne cwiczenia zastapic innymi. Np zamiast wyciskania sztangi, zrob to cwiczenie ze sztangielkami. Zamiast plaskiej skos itp. zaskakuj czasem miesnie robiac trening na wiekszych ciezarach kosztem powtorzen. Monotonia to wrog dla miesni. Ogolnie mixuj, baw sie planami i badz cierpliwy a efekty przyjda. Na jednych dzialaja inne cwiczenia czy ilosc
  • Odpowiedz
  • 1
@a5f5c1: Siema, po czasie nie widze zbyt duzego zastosowania gainerow. Mozna nimi dobic troche kcal i makro, ale to jest kropla w morzu. Duzo sensowniej jest robic szejki samemu (polecam np. przepis na shake 1000 kcal z YouTube). Bialko warto kupic, gainera moim zdaniem nie, ale oczywiscie nie zaszkodzi. Ważne teraz 70 kg, podejsc do diety i silowni mialem w tym czasie kilka. Powodzenia!
  • Odpowiedz
  • 0
@a5f5c1:
1. AllNutrition z SFD
2. WPC z SFD
3. Tak
Jak masz problem z przybraniem na wadze, to po prostu duzo jedz. Oblicz zapotrzebowanie kaloryczne, na pewno bedzie to grubo ponad 3k kcal. Pilnuj bialka, zeby miec te 2-2,5g/kg masy ciala na dzien. A reszta to cwiczenia.
  • Odpowiedz