Wpis z mikrobloga

@rostfrei: Generalnie to sąsiad ma wielki ból dupy o ten kawałek podłogi bo kiedyś to było jego ale zbudowali tu w latach '80 osiedle i zabrali mu pas ziemi na chodnik i teraz stoi sobie takie sklepomieszkanie z foliową szklarnią i ogródkiem działkowym pośrodku blokowiska xD Nie dość że to to mu jeszcze bezczelnie bramę zastawiają jak na załączonym obrazku XD
  • Odpowiedz
@Mawak: Boze, niby glupota ale cisnienie podniosla mi nieprawdopodobnie. #!$%@? janusz pieniacz robi awanture byle sie #!$%@?, nawet taki czlowiek-was by wyjechal spokojnie.
  • Odpowiedz
Każdy już wylewa wiadro gówna na Janusza, a może ten młodziak tak robi dzień w dzień już od np. miesiąca, nie reaguje na upomnienia i właściciel bramy się wreszcie #!$%@?ł. Miałby prawo w takiej sytuacji...
  • Odpowiedz
a może ten młodziak tak robi dzień w dzień już od np. miesiąca


@-PPP-: hehe mam takiego kumpla, Saszka go przezywaliśmy, co non stop w mojej rodzinnej miejscowości zastawia wszystkich, bo nie chce mu się iść dosłownie 15 metrów dalej. Na szczęście ja tylko gościnnie tam bywam więc nie muszę buraka opieprzać.
  • Odpowiedz
@Mawak: poczekaj jeszcze na trochę plusów i daj mu linka do wpisu, gdzie pół tysiąca ludzi mówi mu, że by się "miszcz" zmieścił
( ͡° ͜ʖ ͡°)-
  • Odpowiedz