Wpis z mikrobloga

Kurde, tyle już lat Google Adwords promuje się tymi bonusami 200zł. Czy jeśli nabiłem już 290 zł to jestem w stanie spożytkować jakąś taką promkę? Wszystkie z kopert pewnie wygasły ale może zadziałałoby to dla jakiś zalegających gdzieś?

#google | #adwords | #googleadwords | #pozycjonowanie | #seo | #sem | //cebuladeals motzno ale nie taguje bo mnie zjedzą -.-

EDIT: @Akqub racja oczywiście, skrót myślowy z Analytics. Poprawiam i wrzucam od nowa.
  • 10
@Saeglopur: Kupony są tylko dla nowych kont (max 14 dni od daty założenia można wgrać). 200/250 zł działają tak, że po wydaniu minimum 100 zł doładowuje o 200/250 zł, a 600 zł działają tak, że musisz wydać minimum 600 zł w pierwszym miesiącu, żeby otrzymać doładowanie o 600 zł w drugim miesiącu.
@YagAA: wat? wydać minimum 600zł?
Albo nie czytałeś dokładnie warunków, albo mi się coś zepsuło bo ostatnio używając 'szejśćsety' od 10 grudnia do 10 stycznia wydałem 310zł i to tyle samo mi się pojawiło w powiadomieniu 12 stycznia, że dostałem "zwrotu".

@Saeglopur w sumie tu chodzi o konto - jeśli dobrze pamiętam to jeśli jednego już od dawna nie używasz i np wywaliłeś kampanie to jak np nowe założy Ci agencja
@Patryk: Kupon 600 zł działa w ten sposób, że zwraca kwotę wydaną w pierwszym miesiącu max 600 zł. Wydasz 400 zł - zwraca 400 zł, wydasz 1000 zł - zwraca 600 zł, dlatego napisałem, że

musisz wydać minimum 600 zł w pierwszym miesiącu, żeby otrzymać doładowanie o 600 zł w drugim miesiącu.