Wpis z mikrobloga

@Dijuna: OK sorry za opóźnienie. Więc tak. Jedwab jest najlepszy jeśli chodzi o delikatność ale to nie znaczy, że trzeba wydawać na niego majątek, inne materiały też się sprawdzą jak bawełna różnice nie są takie żeby przepłacać kilkaset, albo kilka tysięcy procent. Tu masz jedwab w Polsce, drogo ale i tak taniej http://www.venus.net.pl/produkt_99095_Lina-do-krępowania-Japanese-Silk-Rop-.php można znaleźć inne. Pamiętaj, że ta Twoja lina ma tylko 4,5 m. Nie wiem, czy będziesz praktykował zachodni,
zamówiłem bawełniane w tym sklepie a'la Obi, ale chcę kolorowe więc kupię sobie czerwony barwnik do bawełny i grube nici do końcówek i będę miał ładnie. :3
@B_P_R_D: Przepraszam, że dopiero teraz, ale tak wyszło, że zapomniałem, że nie odpisałem tutaj :P
Dobry temat poruszyłeś. Z jednej strony wiadomo, że przecież nie trzeba zmieniać w seksie pozycji, nie trzeba wprowadzać urozmaiceń, zmieniać miejsc itd. - przecież seks to seks. Z drugiej jednak strony wszyscy wiemy, jak bardzo potrzebne są urozmaicenia w seksie, tak jak i w każdej dziedzinie życia. Takim właśnie urozmaiceniem jest BDSM i jeden z jego
nie ucz ojca dzieci robic,dl awiekszosci facetów w polsce BDSm to przywiazywanie kajdankami i "klepanie" w pupke ,wspoczucia..musicie zdobyc porzadne partnerki ,nie jakies stare materace