Wpis z mikrobloga

@KyloRen: nie moglem juz zedytowac posta, wiec pisze drugiego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
od poczatku:
- "przysiady" smieszny ciezar, smieszna glebokosc - ciagnie plecami jakby schodzil ATG a ledwo pod linie kolan
- nie wiem co to jest, ale chyba to ma byc martwy ( ͡° ͜ʖ ͡°) ciezko skomentowac nawet "technike" - to nawet nie jest polowa ruchu, ciagnie to pol metra
@Karoleer: Wiesz co mi się rzuciło w oczy przy tym martwym? Właściwie to jest rack pulp, ze on to ciągnie rękami.. Ma tak slabe nogi ze musi pomagać sobie rękami. Widać jak sa ugięte, powinny być prosciutkie i tylko służyć jako spoiwo ze sztangą.

Przysiadów nawet nie skomentuje..
@deryt: 200 to by go zgniotło niewątpliwie, jak on 150 zrobi w pełnym przysiadzie to będzie sukces. Ma facet wybujałe ego kompletnie nie poparte wynikami i umiejętnościami
@KyloRen: myślałem, że te talerze to 20kg, ale nawet gdyby to 140kg podniesione w "siadzie" z takimi mękami przy tej wadze to jakiś śmiech na sali. 16 lat doświadczenia to on chyba ma w #!$%@? się i plotach z ziomkami na siłce:D
@KyloRen: mi ten martwy przypomina zalazny ciag pana Jana Łuki. No i nie zgodze sie z jedna rzecza. Martwy mozna robic na lekko ugietych nogach (oczywiscie nie tak jak na tym filmiku)