Wpis z mikrobloga

@kannabinoid: ja nie twierdzę, że Lis ma rację mówiąc o jej kompetencjach (nie wiem nawet dokładnie kim ona jest i co napisała Kuźniarowi) śmieszy mnie tylko tekst o braku szacunku do kobiet, który wynika z oceny jej kompetencji.

Według tej logiki jakakolwiek krytyka kobiety jest okazywaniem braku szacunku
@6c6f67696e: bo to jest brak szacunku i glupota ale to niewazne. lis to nigdy nie pretendowal do miana intelektualisty. wystarczy poczytac jego prostackie tweety i jego zachowanie i plucie jadem, ja nie wiem ktory normalnie racjonalnie myslacy czlowiek tak by szczekal
bo to jest brak szacunku i glupota ale to niewazne.


wytłumacz mi w jaki sposób krytyka jest brakiem szacunku? Jest to ważne ponieważ jest to jeden z twoich zarzutów we wpisie

z jaka pogarda


to tylko twoje wrażenie. Ja uważam, że jego wpis jest złośliwy (to dodanie "PIS-" do jej nazwiska mógłby sobie odpuścić) ale nie widzę tam pogardy

BTW

Nawet mi juz lisa to nie zal


A było ci go żal
@6c6f67696e: szczerze jak bylem gowniakiem lvl 15 to lubilem ogladac jego programy wtedy nie byl takim oszolomem jakim jest teraz, a teraz to ja nie wiem co mu sie #!$%@? ale to nie moja sprawa, jego psychika :D oj z pogarda, bo wedlug niego przeciez kto jest za pisem to troll etc :D