Wpis z mikrobloga

@antylopa: http://www.weterynarzoaza.pl/
Ja u nich robie pełen serwis kota. Jest 2 lekarzy - kobitka która dostaje orgazmu na widok kazdego kota (serio :D ) oraz facet, ktory jest calkiem sympatyczny i wyglada profesjonalnie. Robilem u nich sterylizacje, leczenia, odrobaczania, odtruwanie kota po zjedzeniu trującego kfiotka - tanio, dobrze, szybko, profesjonalnie. Polecam.
@antylopa: polecę Ci dwój, jeden to jest gabinet na Rojnej - Psia Kość, uratowali mojej Przyjaciółce kotka, mają ogromną wiedzę i są bardzo zaangażowani. Cenowo też w miarę. Natomiast, jeśli zależy Ci na funduszach to w Konstantynowie Łódzkim jest też bardzo dobra Klinika Braci Mniejszych. Wygoogluj sobie. Dojazd z łodzi 43, bezpośrednio pod Klinikę. Tam od razu nawet morfologię kotu zrobią, bo mają własne laboratorium.
@antylopa: Stefana 3, Sfora. Z tych których testowałam - najlepsi na różne kocie sprawy w Łodzi. Polecam ja i Mruczysław, który rok temu został odratowany z zapchania pęcherza przez dzielną panią weterynarz, która walczyła z cewnikowaniem długo po zamknięciu kliniki nie patrząc na zegarek.