Wpis z mikrobloga

@Owner: ale sa milsze, a ludzie się stresuja idąc do dentysty. Lepiej jak kobieta dotyka zęby niz facet. Miałem wyrywana ósemke przez 70 letnią dentystke i było fantastycznie, a z kolei leczenie kanałowe 6 przez faceta wspominam jak koszmar.
@Owner: pewnie marketing szeptany. kilka wpisów na forach czy grupach na facebooku, że byłem, zobaczyłem, wyleczyłem i ogólnie zajefajnie ;) Tylko trzeba to bardzo umiejętnie rozegrać bo jak wyjdzie, że to fake to...()
@Owner: Dobra obsługa, profesjonalizm i proszenie o opinie. Spotkałem się kiedyś u lekarza z wizytówkami, na których widniała prośba o wystawienie opinii i poniżej adresy do 2 portali.
Social media - dobre na wszystko i do wszystkiego, ale jak nie robiliście tego wcześniej, polecam zatrudnienie jakiejś agencji, która dopilnuje, żeby wszystko poszło tak, jak trzeba. Potężne narzędzie może również narobić potężnych problemów.
SEO.

Groupon da radę, ale nie licz raczej na
@Owner: Nie mogę edytować już powyższego wpisu. Radzę porzucić myśl o pisaniu samemu komentarzy na forach - marketing szeptany poziom Janusz. Lepiej zadbać o prawdziwe opinie, co na prawdę nie jest takie trudne.
Pisz na priv, jak chcesz, żebym coś rozwinął.