Wpis z mikrobloga

Mirki #wroclaw i #dolnoslaskie gdyby ktoś coś remontował, stanowczo odradzam 'krisbud'.Ocieplali ściane / uszczelniali okna, może i zrobili to poprawnie, trudno póki co ocenić, ale burderl jaki zostawili przechodzi ludzkie pojęcie. A jeszcze więli 100 więcej (umówione przed zakończeniem roboty), chociaż nic niespodziewanego ani nadprogramowego nie wyszło. Powinienem tych 100 nie płacić, no ale #przegryw here.

Ściana nierówna - a miała być "gotowa pod malowanie". Zero sprzątania, wszystko w kurzu i pyle. Nie pozmywali nawet szklanki po kawie... A zarówno odkurzacz jak i mop zostawiłem specjalnie na wierzchu i na to wskazałem (bo uczestniczyłem w budowach i sprzątanie po sobie to było coś oczywistego). Ale czego innego można było się spodizewać po ludziach, którzy na wejście nie spuścili wody w kiblu po sobie? Do tego uszkodzone sciany po bokach, które miały nie być tknięte. Okna ubrudzone. 800 zł na czysto za 2.5 dnia pracy.

A gdy rozmawiałem o malowaniu 10m2 ściany (w tym dwa okna, bez żadnych wywijasów), zaśpiewali 300.

Pazera i robota na odwal, nie polecam tego allegrowicza.

#januszebudownictwa #januszebiznesu #fuszerka #remont
sasik520 - Mirki #wroclaw i #dolnoslaskie gdyby ktoś coś remontował, stanowczo odradz...
  • 8