Wpis z mikrobloga

Sporo jeżdżę, więc ciuchy szybko zużywam. Dwa komplety w sezonie idą jak nic. Stojąc przed wyborem ciucha na rok 2016 zdecydowałem nie pchać się w gotowe propozycje firm wszelakich, tylko stworzyć coś własnego. I tak na przełomie listopada i grudnia ubiegłego roku zacząłem truć dupę mirabelce @wspodnicynamtb , albowiem nieopatrznie pochwaliła się, że zamierza wejść w branżę odzieży kolarskiej tworząc #contourcycling. Tak powstały dwa projekty koszulek i jeden spodenek, które udało się zrealizować.
#szosa #rower #fixienaszosie
fixie - Sporo jeżdżę, więc ciuchy szybko zużywam. Dwa komplety w sezonie idą jak nic....

źródło: comment_wYl66dXTbRIo8aBtQg5LOEXIV0A4tlXa.jpg

Pobierz
  • 40
  • Odpowiedz
@vicher62: całoroczne, śnieżynka jest mym znakiem rozpoznawczym, znakuję nią co tylko mogę: awatar, siebie, rower, ciuchy, na kask, kobiety.
  • Odpowiedz
@fixie:

znakuję nią co tylko mogę: (...)kobiety


czyli co, odurzasz i tatuujesz na czole XD?

Druga nie moje kolory ale pierwsza mega fajna. co tam za "motto" na kołnierzu? nie widac całości chyba
  • Odpowiedz
@fixie: tak z ciekawości ile czekałeś na realizację? Koszulki z uczelnianego AZSu poszły do produkcji a jak fajnie wyjdą to planuje zrealizować jakiś projekt z miliona gotowców leżących na dysku :)
  • Odpowiedz
@fixie: jak dla mnie idealna byłaby wersja minimalistyczna - cała biała z czarną śnieżynką lub cała czarna z białą śnieżynką

btw my z @HCLB planujemy swoje zamówić swoje customowe kompleciki (z Martoma zamówimy chyba) na wiosnę, o ile będziemy mieli oboje stałe rozmiary XD to będzie sztosiwo
  • Odpowiedz
@fixie: Jak by w tym dolnym trochę pozmieniać kolory to wyszła by koszulka wykopu ^^

W sumie fajnie było by mieć coś takiego jak mają na reddit.com/r/bicycling
  • Odpowiedz