Wpis z mikrobloga

Hej, od kilku lat przymierzam się do wyjazdu za granicę do #uk. Studia pokończone, kasa zebrana. Jednak w obliczu ostatnich wydarzeń w Europie zastanawiam się nad kwestią bezpieczeństwa. Mam młodą, piękną, nieśmiałą, bardzo drobniutką (40 kg) żonę, która nie zawsze na siebie uważa. Ma piękne długie, zawsze rozpięte włosy i lubi się ubierać w ciuszki z odsłoniętymi ramionami (nie będzie #pokazzone). Może mam trochę paranoję, ale faktycznie zastanawiam się czy w UK pośród tysięcy spaczonych na umyśle muzułmanów będzie mogła swobodnie funkcjonować. Czy nie będzie tak, że będę się bał za każdym razem kiedy wyjdzie sama na miasto. Chciałbym zaczerpnąć opinii osób przebywających na #emigracja, przede wszystkim w UK, ponieważ jeszcze nigdy tam nie byłem i może przesadzam. Rodzina mi bardzo odradza emigrację. Brat opowiadał, że kiedy był w UK, rozmawiał z muzułmaninem, który tłumaczył, że muzułmanie, w przeciwieństwie do Anglików, dbają o swoje kobiety, ponieważ nie pozwalają im chodzić same. Chodzi o zwyczaj napadania/gwałcenia samotnych kobiet w krajach arabskich, było o tym na wykopie. Czy moje obawy są słuszne czy mam paranoję? Będę wdzięczny za opinię.
#emigracja #zona #pytanie #rozkminy
  • 26
@sczymryj: czasami odwiedzam Liverpool i muzułmanów to tam widziałem dosłownie pojedyncze sztuki, podobnie z resztą z czarnymi, w niektórych miastach wcale nie jest tak źle jak mogłoby się wydawać. W Manchesterze też chyba jest całkiem ok
@sczymryj: wyluzuj. Moze jest ich duzo, ale to nie jest tak, ze chodza po miescie i poluja na bialych. Sa dzielnice gdzie jak nie musisz to lepiej nie isc, ale to nawet w Polsce sa takie miejsce gdzie lepiej sie nie pojawiac jak nie jestes localsem.

40kg? To ile ona ma wzrostu? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@sczymryj:
ja to w sumie nie wiem czy bait czy nie, bo nie do konca rozumiem te leki kogos kto nigdy w UK nie byl. To chyba tylko i wylacznie skutek przedawkowania glownej.
Sa miasta w ktorych populacja white British jest na poziomie 95%, white other 2.5%, reszta to moga byc muzulmanie. W Polsce tez Ci moga babe zgwalcic

le faktycznie zastanawiam się czy w UK pośród tysięcy spaczonych na umyśle
@sczymryj: unikaj miast typu Manchester, Bradford, Luton, Leicester, Birmingham, Londyn to ciapakow nie zobaczysz ;) Nie wszędzie jest źle, ale w mieście z dużą ilością muslimow byłbym się o mojego różowego.
@sczymryj: opis żony jakbyś ją na allegro wystawiał ;D:D:D

a przy okazji: wal śmiało na południe pod londynem ... drogo, ale muslimów zero ;):) Czasem czytam i oglądam wiadomości z UK i mam wrażenie jakby to w innym kraju było :)