Wpis z mikrobloga

Gigantyczne śniadanie złożone z jajek, mięsa, szynki i serów, trzech różnych rodzajów chleba i bez mała galonu kawyspożywałem w milczeniu. Jedzenie było znakomite. Może i nadkomisarz był kucharzem-amatorem, ale gdyby kiedyś chciał zrzucić policyjny mundur, w którym go zresztą nigdy nie widziałem, bez wątpienia miał przed sobą kulinarną przyszłość.


Alistair McLean "Lalka na łańcuchu"

Pożyczyłem elektryczną maszynkę do golenia, a potem zjadłem gigantyczne śniadanie, złożone z jajek, mięsa, szynki i czterech różnych rodzajów chleba i bez mała galonu kawy. Jedzenie było znakomite. Może ten motel był w powijakach, ale miał przed sobą przyszłość.


Sumliński zadbał o takie szczegóły jak np. zmiana 4 rodzajów chleba na 3 rodzaje, a zapomniał o tym, że w Polsce nie używa się jednostki miary - galonu. Gimbaza chyba nawet dokonuje lepszych kolaży artykułów z Wiki i ściągi.pl.
( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

#sumlinski #bekazpodludzi #tysiacurojenniezaleznychmediow #neuropa #japrdl
  • 16
@Wsiok: Ehh, przypomniało mi się jak jeszcze w gimbazie byłem i siedziałem sobie na jakimś gimbazjalnym forum o grze Gothic w którą wszyscy wtedy grali :< I inni gimbazjusze pisali tam jakieś fanfiction i opowiadania i jakiś różowy pasek wannabe pisarka zbierała najwięcej atencji :< I oczywiście jako światły człowiek zauważyłem że 90% jej twórczości jest przepisane żywcem z książek fantasy które czytałem, tylko imiona pozmieniane :< I kiedy zwróciłem na
Fani Sumlińskiego przeczytali jedną książkę w życiu, więc "zapożyczenia" im raczej nie przeszkadzają.


@Kapoan: No, po prawdzie to z jego antyfanami wiele lepiej nie jest, kupa czasu minęła w końcu, zanim go przyłapano.

Już wcześniej, i to od ludzi niezbyt lubiących Komora zdarzało mi się słyszeć, że Sumliński ma problemy z głową. On zapewne nawet nie widzi za bardzo co #!$%@?ł...