Wpis z mikrobloga

@odyn88: To było dobre za czasów gadu gadu, ale nie dziś, nie wiem kto by w to uwierzył.
Dobra i tak przegrałeś sytuację, życie płynie dalej, nie przejmuj się.
  • Odpowiedz
@Kreation: oczywiście w tym przypadku to głupia wymówka, ale ja okna na fejsowym czasie w kółko mylę. Piszę coś do ludzi, a oni zdziwieni, o co temu wariatowi chodzi. A tu się okazuje, że jakąś epopeję stworzyłem - tyle że skierowałem ją do niewłaściwej osoby.
  • Odpowiedz
@Dawidinho8: Żeś się naczytał jakichś poradników. Jak jej się chłop nie podoba to nigdzie z nim nie pójdzie i tyle. Może masz niskie mniemanie o kobietach ale mimo wszystko jak jej zadasz pytanie "piątek czy niedziela" to jednak ta trzecia komórka mózgowa podsunie jej myśl, że "wcale".
  • Odpowiedz
Jak jej się chłop nie podoba to nigdzie z nim nie pójdzie i tyle.

@Daleki_Jones: Przecież napisałem:

Oczywiście to zadziała tylko jeśli laska normalnie może i by się spotkała, może nie, itd., a nie w sytuacji kiedy ona na słowo 'spotkanie' od danego gościa reaguje 15 minutowym śmiechem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Może masz niskie mniemanie o kobietach

Wręcz przeciwnie :) ale mam też wysokie mniemanie o swojej wiedzy na temat pewnych mechanizmów
  • Odpowiedz
@Hatespinner: Ah, rozumiem że Ty z tych, którzy w takie rzeczy "nie wierzą"? Cóż, każdy może mieć swoją opinię, dziwi mnie tylko że tracisz na to czas, a ja Cię do czytania przecież nie zmuszam. Miłej sraczki. :)
  • Odpowiedz
wystarczyłoby napisać "spoko łaski bez" i się tym nie przejmować, że jakaś bladź już się nie chce z tobą spotkać.


Masz ty rozum i godność człowieka? Chyba nie. Bo każda dziewczyna MUSI się umówić z kimś kto ja o to zapyta. A jak nie to jest głupia d----a XD Nie wystarczy, że normalnie mu odpisała bez żadnego wykręcania się, dla takich przegrywow jak ty to i tak jest "jakaś bladź".

@typowy_lobuz
  • Odpowiedz