Wpis z mikrobloga

@dyktek:

Konstruktywna krytyka:

1. Pasek tytułowy przeglądarki jest kompletnie nieczytelny (te bąbelki czy cokolwiek)
2. Korzystasz ze skróconego zapisu instrukcji if - serio, w tutorialu dla początkujących?
3. Na samym początku mówisz: "stworzymy sobie plik index.php, który będzie naszym front controllerem". Jako początkujący pomyślę sobie: WAT?
4. Robisz błędy w kodzie, które potem poprawiasz (brakująca kropka, napisane 'die' zamiast zmiennej 'dir')
5. ../ nie używamy, żeby się cofnąć katalog niżej, tylko
@krejdd: Hej dzięki za uwagi.
1. To chyba nie ma wielkiego znaczenia na full hd myślę że jest czytelne.
2. Zrobiłem wcześniej 11 odcinków, są na kanale gdzie omawiane są podstawy w tym ta instrukcja.
3. Ogólnie zasada jest taka że nie chce przeładowywać zbędnymi danymi, czym to jest widz ma się dowiedzieć w praktyce później.
4. Tutaj nic nie poradzę bo to takie programowanie prawie że live, ale oczywiście przemyślę
1. To chyba nie ma wielkiego znaczenia na full hd myślę że jest czytelne.


@dyktek: co do tego, uważam, że przydałby się zoom na wykorzystywany przez Ciebie aktualnie obszar roboczy. Zobacz ile jest pustego miejsca: http://i.imgur.com/YOApR2X.png Na moim monitorze 13 cali widać bardzo mało.

Zmniejsz szerokość paska z drzewkiem projektu, daj zooma na faktycznie wykorzystywany obszar. Sam akurat uczę się Symfony i przeglądałem wczoraj screencasty od KnpUniversity. Zobacz jak oni to