Wpis z mikrobloga

@owsikalfred: bawi mnie fenomen eskalacji podejścia do służb policyjnych typu: JP 100% CHWDP na zawsze itd. Ale ta koszulka nawet mnie bawi :) zawiera element humorystyczny, a nie propagujący nienawiść i niechęć. Dlatego nie uważam, że tylko gimby taką ubierają ;)
@daro2822: Darku a wyszedł byś w takiej koszulce na rynek , piwo, po małe co nieco ? no nie sądze ze zrobił byś to nie narażając się na śmieszność. Jeżeli masz już ponad 20 kilka lat to w takich ciuchach wyglądasz poprstu śmiesznie. i za bardzo rzucasz się w oczy #pdk
@owsikalfred: z małym co nie co i po małe co nie co iść w takim czymś, to tak jak chodzić na luzaku po polu minowym ( ͡ ͜ʖ ͡). Wiesz, w tym wieku trzeba umieć zachować zarówno równowagę pomiędzy strojem a okolicznością w jakiej mam się znaleźć. Po 2. osobiście w tym bym nie wyszedł ze względu na własny gust, ale obca osoba w tej koszulka
@owsikalfred: > Darku a wyszedł byś w takiej koszulce na rynek , piwo, po małe co nieco ? no nie sądze ze zrobił byś to nie narażając się na śmieszność. Jeżeli masz już ponad 20 kilka lat to w takich ciuchach wyglądasz poprstu śmiesznie. i za bardzo rzucasz się w oczy

Ja bym pewnie wyszedł, a mam ponad 20 kilka lat. Nawet jeśli na co dzień chodzę w płaszczu i marynarkach,
@jan-sulim: Też takich znam :) Właściwie to znam bardzo dużo osób palących z różnych warstw społecznych. Żuli, nauczycieli, lekarzy, właścicieli firm, czy po prostu zwykły ziomeczek z ulicy. Palenie jest teraz tak powszechne, że na prawdę dziwi mnie to, że jeszcze nie jest legalne.