Wpis z mikrobloga

@gwiezdna: Ma słabą, jak na Johna Williamsa. Tak jak Chris mówił - jedynie motyw Rey zostaje w pamięci. Wczoraj to wrzuciłem i dostałem tylko trzy plusy (,)
@feuer: dokładnie. dlatego to tez jest genialne posunięcie disneja. najpierw zatrudnić jja, żeby przyjemnie odgrzal starego kotleta, a następnie johnsona, żeby kolejne części nas totalnie rozwalily ;d
@gwiezdna: Gość w tej recenzji chyba aż za bardzo inspirował się Plinettem, ale jeżeli chodzi o zawartość merytoryczną to bardzo spoko, w pełni się zgadzam. Bardzo dobrze zainwestowane 40 minut, nawet dowiedziałem się kilku rzeczy (Imperium Kontratakuje najsłabiej zarabiające? i do tego chłodno przyjęte przez krytyków?!).

Jak dla mnie jedyne mankamenty filmu to Snoke (pomysł, wygląd i nawet imię...) oraz Starkiller (to że kopia Gwiazdy Śmierci mi nie przeszkadza, ale
@narkotyki: ma serie recenzji ep1-3 gdzie wspomina, że plinett był jego inspiracją :D to dopiero poświęcenie obejrzeć wszystkie recenzje plinetta (oczywiście wszystkie zaliczone :d)



btw Chris przed tfa zrobił recenzje wszystkich części, 4-6 tez, bardzo polecam

@Pantograf: dobre pomysły są dobre :D a ten jest genialny
@narkotyki: ja to znam jako redlettermedia :) i racja, to się genialnie ogląda. a recenzje ot chrisa są bardzo przyjemne, w sumie przyczepia się tylko trochę ep6, ale z tym się często zgadzam :)