Wpis z mikrobloga

@Jumper: ja mam V8 i jest nie najgorsza, ale polecam dołożyć z 50zł i kupić na przykład rivala, ale jeśli szukasz do 100zł, to raczej lepszych produktów, niż firmy a4tech nie znajdziesz.
@Jumper: ksztaltem przypomina deathaddera od razera, a ten dla mnie osobiscie byl nie wygodny, ale to raczej kwrstia indywidualna i ewentualnie przemeczenia die 1 miesiaca zanim reka sie przyzwyczai
@wpoz: myszka bardzo dobra, dużo prosow z quake'a jej używalo i niektórzy z 1.6, jedynym minusem jest to że scroll się buguje, np. Sam skacze jak masz zbindowany jump na nim i to że musisz podkrecic sobie ją do 500hz
@Jurigag: #!$%@? mnie to co tam ładują, dobrze mi się to trzyma i świetnie mi się tym gra - tyle mi wystarczy. Jakbym na tym zarabiał hajs to bym się interesował, co jest w środku i jak mi to ma pomóc w pracy :)
@Jumper: leży na biurku. Niezła jakość.Wygodna. Nie gubi się przy szybszych ruchach. Spoko soft do myszki. Tryby strzelania zbędne. Mogę polecić, choć osobiście spróbowałbym G100s. Pozdrawiam Mirku