Wpis z mikrobloga

@Kelemele: Informatyka. Ale nie śmieje się z tego, że nie każdy jest wypokowym programistą, prawnikiem, lekarzem, czy bankowcem, dla mnie absurdem jest, że tak rakotwórczą stronę lubi aż 56 248 osób. Czy to normalne, że 56 248 osób uważa, że ich studia to żart? W takim razie po co na nie szli? Po co dalej się w to pchają skoro robią coś bez sensu?
@Kelemele: No i Ty wybrałeś opcję nie marnowania czasu i realizowaniu się na własną rękę, ja wybrałem opcję edukacji i realizacji w danym kierunku, a oni?
Oni stwierdzili, że zmarnują czas idąc na gównostudia gdzie są świadomi, że marnują czas, ale wierzą że to im coś da.
Chyba widać, że ta opcja nie jest zbyt inteligentna, nie?
@Lunder: mnie tam mama nauczyła nie oceniać ludzi, wiesz dlaczego? Bo samemu się czujesz ciągle oceniany i poddawany takim samym sądom jakie Ty wydajesz. Wszędzie są mądrzy i głupi :) A i o cudzej inteligencji też nie jest najlepiej mówić. Studia zmieniły swoje znaczenie.
@Kelemele: Ale czemu nie osądzać? Według mnie takie podejście do swojej edukacji, jakie ludzie na tej stronie prezentują, jest godne pogardy. Tak samo jakbyś powiedział by nie osądzać imigrantów za gwałty, bo jeszcze oni Ciebie ocenią swoją miarą (i tak ocenią).

@lamal: Tu akurat jest mowa o wyborze między zmarnowaniem min. 3 lat na studiach dla papierka, a zdobyciem min. 3 lat doświadczenia w zawodzie. Jak myślisz, które jest teraz
@Lunder: ten wybór to już tylko i wyłącznie własne pojmowanie otaczającego świata :) (tzn. można też zabiegać o ten papierek ze względu na rodziców) (mam do Cb kilka pytań, tylko muszę ogarnąć jak wysłać wiadomość z aplikacji :D)