Wpis z mikrobloga

Wychodzi na to że już chwilę nie byłem u #dentysta ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Właśnie czytam że system jaki znałem - czyli leczenie zębów na NFZ i dopłata za światłoutwardzalne wypełnienie już nie działa. To prawda?

Co w takim układzie, lepiej iść do przychodni z kontraktem a potem kombinować ze zmianą wypełnienia czy od początku szukać szczęścia prywatnie?
Polecacie kogoś w #rzeszow ?

#zeby #stomatologia
  • 16
@jedzczarnekoty: co prawda prywaciarza miałem za friko, bo pozycjonowałem mu stronę, robiłem od podstaw itp. Wiem jakie są koszta, możesz trochę zawsze negocjować. Czemu opłaca się gabinetom robić na nfz? Nie opłaca się, biorą wszystkie rzeczy skupują przed końcem terminu ważności itp. Ten znajomy miał 3 gabinety i często byłem u niego więc rozmawialiśmy o kosztach, opłacalności itp. Do tego będziesz czekał w kolejce na nfz od groma czasu, więc lepiej
@jedzczarnekoty: ja ze swojej strony mogę polecić gabinet dentystyczny na hetmaśkiej w głąb przychodni się wchodzi nazywa się Alfa-Dent i Pani stomatolog Makara. Za plombę utwardzaną ze znieczuleniem płaciłem coś koło 120 zeta. Jak pierwszy raz wziąłem z znieczuleniem później nie chciałem brać bez :P lekkie ukłucie w dziąsło jest bez porównania z ewentualnym bólem powstałym przy borowaniu zęba. :P i do tej pory wszystkie plomby siedzą stabilnie, żadnych ukruszeń ani