Wpis z mikrobloga

Mireczki mam pytanie. Brat prosił o pomoc w wyborze telefonu za circa 600 zł, najlepszą opcją wydaje mi się Redmi Note 2, bo cebulka JD na X600 dobiegła końca, a Xiaomi praktycznie wszyscy chwalą. Tutaj jest bardzo dobra oferta, ale jak to jest z tym zasięgiem?


W Polsce sieci mają 900, 1800 i 2100 MHz i wersja TDD to obsługuje bez problemu po jakichś softwareowych zabiegach? Na obu kartach to będzie działać? Nie chciałbym zaliczyć wtopy i wolałbym dopłacić do wersji FDD jakby miały być jakieś problemy. Opisze mi ktoś z was pokrótce jak to jest? Rom będzie mógł wgrać normalnie z MIUI Polska i robić OTA?

#redminote2 #xiaomi #aliexpress #everbuying
  • 8
@Kotlet_Rybny: ok, ja po prostu tego nie rozumiem do końca pewnie z braku wiedzy i dlatego nie mogę tego zrozumieć bo skoro piszesz że chińczyk wgrywa globalne miui i dzięki temu działa jak fdd to znaczy ze to kwestia romu a jak dla mnie wgranie miui polska to kwestia wykasowa tego co w grał chińczyk stąd moje zdziwienie.
@PaulStone: Bo chińczyk wgrywa tam swój szajs. Często jakieś reklamy sklepu, czy swoje aplikacje których nie można usunąć. Dlatego lepiej wgrać miuipolska albo miui z xiaomi.eu na europe z polskim językiem.
Chińczyki mają swoje miui i tam "chyba" nie będą działać polskie zakresy.