Wpis z mikrobloga

jej mirki z #krakow #ruczaj. czy u was #upc też tak wali w #!$%@?, że są w stanie permanentnej awarii? mają ją rzekomo od 20 listopada, mieli mieć do 8 stycznia, a dziś dowiedziałem się, że będą mieć do 29 stycznia. płacę im za 120Mbps, a mam 2, czasem nawet poniżej 1, a ping na poziomie 2000ms. #upcwel
  • 17
@henk: ja nie wiem czemu tak jest, czyżby UPC miało innych podwykonawców na każdy rejon miasta?
Ja w Hucie nie mam żadnego problemu z łączem od paru lat. Zdarzyły się pojedyncze awarie ale nic po za tym..
@The_Linkos: ja rozumiem, słaba infrastruktura (chociaż z drugiej strony, na nowym osiedlu...) ale jak mogą zapewnić maksymalnie 40, to niech nie wciskają ludziom 120. są oszustami i tyle.
@agaja: witaj w klubie
tak jak pisałem, do jutra mają niby awarię, ale nie zdziwi mnie jak się okaże, że potrwa ona dłużej. dziś miałem 0,4Mbps...
@Aura_:
@Aura_: a też jesteś z ruczaju? jak się czegoś dowiesz, to daj znać. ja szczerze mówiąc dziś jeszcze nie włączłem komputera, więc nie wiem jak to teraz wygląda.
@henk: tak, powiedzieli mi ze awarii nie ma i że sygnał do routera idzie dobrze że nie ma problemów i jak chce to moze technik za 50zł przyjechać i sprawdzić czy to problem z routerem ich
@Aura_: składaj reklamację, tak jak ja żądaj odpowiedzi na nią listownie, generalnie bądź upierdliwa. Ile ci zostało do końca umowy? Można wiedzieć jakie okolice ruczaju?
@henk: ja nic nie moge zrobić bo umowa jest na włascicela mieszkania i on o wszystkim decyduje dał mi tylko nr klienta żebym mogła zadzwonic i sie dowiedzieć. Będe z nim po weekendzie o tym rozmawiac czy mozemy zamówic tego technika, bo jak bedzie to wina routera to bedzie wizyta i wymiana za free.
koło kaufa