Wpis z mikrobloga

Mirki, już 20 lat za mną, a jeszcze nigdy nie byłem w klubie. Myślicie, że warto się przełamać ? Lubię tańczyć lecz mam trochę stracha czy w ryj nie dostanę tam, chociaż ryj nie szklanka.

Mireczki z #czestochowa jaki klub polecacie ? Czy może warto wybrać się do Spiżu do KTW ? Kilka osób ode mnie było i chwaliło
  • 42
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ReniferApokalipsy: to dobrze, ostatnio byłem na domówce i było kilku Sebixów, więcej tego nie chcę powtarzać :) Myślisz, że błękitna w miarę elegancka koszula, czarne spodnie ( nie garniturowe ( ͡° ͜ʖ ͡°) ) i sportowa marynarka a do tego jakieś skórzane buty wystarczą ? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@mateusz5918: Spokojnie :) Ja ostatni byłem w starych spodniach i t-shircie :D Też nie lubię miejsc z sebixami. Ostatnio w Donie był taki w pantoflach i dresach xD

Edit: Jest szansa, że w przyszłą sobotę też będę w retro. Taki przystojniak co rwie d--y to ja jak coś xD
  • Odpowiedz
@mateusz5918: retro jest spoko w piątek i w sobotę. Faktycznie raczej chodzi się tam w koszulach, Panie na szpilkach itd. W czwartek i ewentualnie wtorek mohito też jest spoko tylko to już studenckie imprezy, ale raczej dresow też nie ma;) Nie imprezuje jakoś bardzo, ale parę razy odwiedzalem te kluby i nie miałem żadnych problemów.
Od don Kichota trzymaj się daleko ;)
  • Odpowiedz
@ReniferApokalipsy: @ratmanini: Byłem wczoraj w Retro ( ͡° ͜ʖ ͡°) poszedłem z moją osobą towarzyszącą na studniówkę, opłacało się, klimat wręcz genialny, był jeden co się czepiał i chciał się bić ale ochrona go wyniosła ( ͡° ͜ʖ ͡°)
a co do mojej osoby towarzyszącej to kto wie, kto wie ( ͡° ͜ʖ ͡°) może coś
  • Odpowiedz
@mateusz5918: dziewczyny akurat tam są niezłe zazwyczaj :) Widzisz jak bym wczoraj się jednak zebrał to byś może mnie zobaczył jak wywijam :D Najlepsze, że 3 znajome szły i zapraszały, a się d--y nie chciało ruszyć xD

Edit: Ważne, że ci się podobało w klubie. Widzisz tyle lat żyłeś i nie wiedziałeś co tracisz ;)
  • Odpowiedz
@mateusz5918: No i to jest życie :) Czasami warto wyjść z piwnicy ;) Może kiedyś w końcu uda się zorganizować jakieś wykop p--o w częstochowie ;)

Poza retro na poziomie to ciężko. Tak jak pisałem w większości klubów to raczej patola jest :D Jeżeli szukasz na podobnym poziomie co retro to nie znajdziesz w częstochowie nic.
  • Odpowiedz