Wpis z mikrobloga

Skąd nagle takie zmasowane ataki na wykopie na WOŚP? Myślałem, że zarówno lewicowcy i prawicowcy wykopowi popierają WOŚP, bo większość osób po obu stronach wydaje się być liberałami gospodarczymi, a tacy chyba popierają działalność prywatnych organizacji charytatywnych i kibicują takim działaniom organizowanym oddolnie? Jednak gdy wchodzę do wykopaliska, a nawet pod niektóre popularne tagi na mikroblogu, to widzę wiele znalezisk/wpisów z atakami na WOŚP i Jurka Owsiaka. Skąd to się bierze?

#pytanie #kiciochpyta #wosp #owsiak #woodstock #4konserwy #neuropa #korwin
giraffe - Skąd nagle takie zmasowane ataki na wykopie na WOŚP? Myślałem, że zarówno l...

źródło: comment_q2aV9vRAfociSZcNqXXM4zszi9UY0m2q.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
@giraffe: Zauważyłem że niektóre osoby (w tym ja) nie mają bólu dupy o WOŚP, ale o udział różnych państwowych instytucji w tej imprezie. Fajnie że prezydent przekazał swoje narty, ale wojsko czy policja nie powinny robić nic poza zabezpieczaniem wydarzenia.
  • Odpowiedz
@giraffe: Ja tam mam tylko problem z:

1. Mówieniem, że to oddolna inicjatywa, kiedy zaangażowane w to jest całe państwo, od samorzadów, przez policję i na mediach kończąc.
2. Twierdzeniem jak to WOŚP cholernie wspomaga naszą służbę zdrowia, kiedy przy naszym systemie podatkowym WOŚP jest po prostu ukrytym podatkiem na budżet. Gdyby nie było WOŚPu, to sprzęt też by był, tyle, że bez naklejek.
3. Robienie z Owsiaka świętego i
  • Odpowiedz