Wpis z mikrobloga

Mircy z #poznan jaką szkołę językową polecacie? Angielski potrafię na dobrym poziomie, jednak chciałbym przełamać swoją nieśmiałość przy rozmowach. Wydaje mi się, że dobrym sposobem na to byłaby metoda Callana - czy jest szkoła, która spełniłaby moje oczekiwania w tym mieście? :)
  • 9
@adriano30: Ja chodzę na niemiecki i hiszpański do Kontaktu: Niemiecki mega mega mega spoko, 90% zajęć mówimy tylko po niemiecku, tempo jest ok, lektorka jest super i atmosfera na zajęciach megaspoko.

Jeśli chodzi o hiszpański: jestem na grupie początkującej i lektor wyszedł z założenia chyba, że całości po hiszpańsku od razu nie ogarniemy, a szkoda, bo tu z kolei 90 proc. zajęć jest po polsku, co jak dla mnie isę nie
@adriano30 Nie, właśnie do niej chodziłam razem z 3 koleżankami z roku- w sumie wychodziło nam podobnie jak za godzinę zajęć w Kontakcie, a mniejsza grupa. Megadużo się u niej nauczyłam, ale nie wiem czy ma jeszcze czas- kupa ludzi ją poleca: jest specyficzna, ale nauczy dużo.
a niemiecki i hiszpański do Kontaktu: Niemiecki mega mega mega spoko, 90% zajęć mówimy tylko po niemiecku, tempo jest ok, lektorka jest super i atmosfera na zaję


@adriano30: imo lepiej zapisz się do szkoły językowej UAM. Inny poziom nauczania, a do komercyjnych zajęć też inaczej się przykładają.