Wpis z mikrobloga

@knysha: jeśli nie pytali o dowody płatności/screeny to nie będziesz płacił
edit: chociaż dziwne, że jest "zatrzymanie w cle" a nie dostałeś listu. Pozostało czekać
  • Odpowiedz
@knysha: chińczyk powinien zadeklarować wartość paczki i co jest w środku - mogą z tego skorzystać albo mogą sami 'wycenić' - jak otworzyli, a w środku telefon.... który mieli już 1757175781785781517578157815871 razy u siebie to wiedzą ile jest warty ;)
  • Odpowiedz
@knysha: To samo miałem. Najpierw WER W-wa, potem WER Pruszcz Gdański. Pod koniec było tak samo - "Zwolnienie przesyłki przez urząd celny". Listonosz przyszedł do domu i mu musiałem zapłacić do ręki - niestety od PEŁNEJ kwoty ($40 więcej) a nie od tej, któą faktycznie zapłaciłem. Przyjaciel mi mówił, że on płacił od kwoty zapłaconej po wysłaniu dokumentów, także o wiele lepiej. Myślę nad dzwonieniem do UC ażeby mi pieniądze
  • Odpowiedz
Wie ktoś jak wygląda sprawa jak przyszedł list z UC z numerem trackingowym żeby im wysłać dokumenty zakupu towaru a jd już nie podaje nr trackingowego?
  • Odpowiedz
@pampuch721: czuję że będę miał identyko sytuacje z nubią mini. Też przez Pruszcz przeleci. daj znać jak będziesz się bawił w dzwonienie. niby tylko ~40 zł więcej vatu ale...
  • Odpowiedz