Wpis z mikrobloga

Witam.Otworzyłem kilka lokali.Wstęp będą mieli tylko ludzie Biali oraz Azjaci.Co myślicie o takim miejscu?Wybralibyście się? ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)-( ͡ ͜ʖ ͡)
Czekam na wasze opinię ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#wykop #poprawnoscpolitycznawnatarciu #olaboga #rasistalert #niedlaislamizacjieuropy
Hermes34 - Witam.Otworzyłem kilka lokali.Wstęp będą mieli tylko ludzie Biali oraz Azj...

źródło: comment_Kg2FbVfgKeAcZFW6T6yXt1nLDxqlXYdd.jpg

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@instinCtoriginal:Powiem Ci,że zarobiłem trochę za granicą.Zarobiony pieniądz zainwestowałem i teraz planuje otworzyć rodzinny biznes.Za granicą się naoglądałem się "wzbogacenia kulturowego",wiec...Tak się zrodził pomysł.Nic wielkiego.Zwykła kawiarenka połączoną z biblioteką.Poczytasz sobie i wypijesz kawkę.Siłownia i klub.Chociaż budynki są wybudowane,to nie widzi mi się żyć w Polsce.
  • Odpowiedz
@Hermes34:
1. Zainwestowales czy dopiero zainwestujesz w rodzinny biznes?
2. Jak zainwestowales juz, to w co?
3. Kawiarenka z biblioteka. Brzmi ciekawie. A co z ta silownia i klubem? Bo to nijak sie ma do biblioteki i tak nagle z tym wyskoczyles - nie rozumiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
4. Jakie budynki wybudowane?
5. A gdzie? Jak nie ciapaki i nie Polska, to europa pewnie odpada?
  • Odpowiedz
@instinCtoriginal:
1.Tak.Już wszystko jest wybudowane.
2.Kawiarenka połączona z biblioteką.Siłownia i klub
3.Wybudowałem sobie również siłownie.Pomyślałem sobie,że klub jeszcze by mi sie przydał,wiec klub również wybudowałem.
4.Wszystkie
5.W Angli/Francji jest strach chodzić,bo nowi nie wiedzą,czy to francuska ulica,czy muzułmańska.Mylisz się tylko raz-Podobnie jak saper.Ps:Chciałbym do Japoni,ale lepsze zarobki mam w Angli.
Ps:Co do siłowni i klubu-Wybudowałem,ale to nie jest połączone z bliboletką/kawiarnią.Po prostu jest wybudowane,ale w zupełnie innym miejscu.Mózg śpi (
  • Odpowiedz
@Hermes34: no to troche odlozyles. Pracowales we francji/anglii?-bo akurat do nich sie odniosles ;P
No i gdzie chcialbys mieszkac?-bo nie odpisales ^.-

Powodzenia w prowadzeniu biznesu(ow). Masz zamiar trzymac je pod jednym szyldem?
  • Odpowiedz
@instinCtoriginal:Odłożyłem mało,ale kapitał szybko pomnożyłem.Wpakowałem wszystko w metale szlachetne.Na kursach pieniądza też można zarobić.Pamiętajcie:To jest długotrwała inwestycja.
Tak.Musiałem uciekać z Francji.Pózniej pracowałem w Uk.
Francja to piękny kraj,ale przez muzułmanów jest nieosiągalny.Anglia również jest piękna.Japonia jest dziwna.( ͡° ͜ʖ ͡°)
Alaska jest...zimna,ale warta odwiedzenia,a robota zawsze jest.()
Klub znajduję się w jednym z większych miast Polski.Nie chcę mieć
  • Odpowiedz
@Hermes34: sam szukam dla siebie jakiejs malej inwestycji. Metale szlachetne... kupic troche zlota i sprzedac drozej? Uchylisz rabka tajemnicy jak to dziala? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A co do alaski? Jaka robota jest zawsze? Nie lubie zimna ale zawsze to jakas opcja ;)
Wize masz?
  • Odpowiedz
@instinCtoriginal:Wybacz.Net mi padł.
@instinCtoriginal:Dokładnie tak jak opisałeś.Kupujesz jak złoto jest tanie,a sprzedajesz jak jest drogie.Mógłbyś się zagłębić trochę w podstawy ekonomii,to by Ci trochę pomogło.Ogólnie:Ekonomia jest dziwna...
Ps:Pamiętaj,ze nawet banki,które mają renomę potrafią sprzedać lewe złoto.Takie przypadki już były.
Ziemia.Co roku drożeje o kilka %.Myślałeś nad ziemią?
Ps:EU da Ci dofinansowanie prawie do wszystkiego.Ja sam starałem się o dofinansowanie.Rzucają hajsem na lewo i prawo.
Nie pamiętam-Zapewne miałem,bo była
  • Odpowiedz
@Hermes34:
1. ziemia w sensie inwestycji? To tez jest raczej dlugoterminowe a za kilka tys duzo tego nie kupie zeby oplacalo sie trzymac przez x lat ;)
Do tego bym musial zainwestowac troche wiecej...

2. A te metale - bawiles sie tym na gieldzie czy fizycznie to skupowales do reki i sprzedawales
  • Odpowiedz
@instinCtoriginal:
1.Fakt.Jest to inwestycja na długie lata.Musisz coś wykombinować dla siebie.Liczę,ze Ci się uda.
2.Srebro/złoto kupowałem w formie fizycznej od banków.Pózniej sprzedawałem.
Ps:Ja kupowałem zawsze najczystsze złoto.9999.To znaczy,że jest 99'99% złota np.W sztabce.
3.Fakt.EU nas okrada,ale takie dofinansowanie można wziąć
4.Rzuciłem liceum,a następnie wyjechałem na Alaskę.W celu pracy.To było 5 lat temu.
  • Odpowiedz
@Hermes34:
1. Wow, dlugo siedziales na alasce? Jak sie tam dostales? Fajna przygoda. Te dane klimatyczne troche przeklamane. Pogoda na guglu pokazuje mi ze jutro kolo -10 bedzie czyli bardziej realnie. Jak tam w ogole z placa? Bo troche to chyba odludzie nie? Jakies polaczenie ze swiatem zewnetrznym? Internet dobrej predkosci, stale lacze telefoniczne?
2. Gdzie tak kupione od banku zloto sprzedac? Ile dawales za gram? Teraz gram ok. 140zl
  • Odpowiedz