Wpis z mikrobloga

Ten drugi to chyba na serwerze headshot only.


@Pawu1on: masz rację ale ja nie łykam w te filmy za c---a. gościu by zrobił kariere w coda jakby umiał tak grać.
  • Odpowiedz
@norbw74: sorry, nie jestem super pr0 xxx360NOSCOP1337Pas$abajcepsByNieHamowałxx pleyer żeby nagrywać każdą swoją rozgrywkę (w tle chodzi sobie shadowplay nagrywając dwie ostatnie minuty i coś nagram jak o nim pamiętam, bardziej dla beki ze wspólnej gry ze znajomymi), ale poszperałem po dysku i znalazłem jeden jedyny gameplay z BF3 i specjalnie dla ciebie wyciąłem kawałek. Jak już wspomniałem, nie jestem super MLGPR0 żeby się chwalić wyczynami w internetach, ale jak chcesz
ZmutowanaFrytkownica - @norbw74: sorry, nie jestem super pr0 xxx360NOSCOP1337Pas$abaj...
  • Odpowiedz
@ZmutowanaFrytkownica: Ja się nie denerwuje, ale taka prawda. Jak będziesz używał tyle samo pada co myszki to zobaczysz, ze pad wcale nie jest taki zły. Zobacz jak gość gra na padzie to jeden z wielu filmików. Dodatkowo przerzuć się na pada od x-boxa, jest dużo lepiej zrobiony i dużo łatwiej się go obsługuje.
Negard - @ZmutowanaFrytkownica: Ja się nie denerwuje, ale taka prawda. Jak będziesz u...
  • Odpowiedz
@Pawu1on: tak oglądam te jego filmy szczególnie CS i zauważ że jak ma gość strzelać to trafia zajebiscie nic sie nie trzesie a trzesie sie celownik dopiero jak przeciwnika nie ma

no stawiam swoje jaja że kumpel siedzi obok z podlaczanym padem i macha galka w momentach. i tez ciekawe że nagrał "dowód" na warmupie a nie w meczu. no ja nie wierze w to ani ale to ani troche.
  • Odpowiedz
Dodatkowo przerzuć się na pada od x-boxa


@Negard: mam pada od xboxa, używam go na pececie do innych gier jak ETS2 (chociaż tutaj coraz częściej "wypiera" go kierownica), Fifa, Rocket League czy inne tego typu gry. Może to siła przyzwyczajenia, ale przeszedłem "szczelanki" na konsoli jak The Last of Us z dodatkiem, dwie części Uncharted, GTA V, trochę Red Dead Redemption, wciąż strzelanie sprawia mi trudność i denerwuje zachowanie gałek
  • Odpowiedz
@ZmutowanaFrytkownica: coś w tym jest. Zassałem sobie teraz MOH z Plusa i tak średnio przyjemnie... A za dzieciaka na PSX, notabene też w MOH, grało się mega. Ale może to tylko wspomnienia.

Chociaż na PSP w Splinter Cell było fajnie sterowanie zrobione. Na Wii w Goldeneye dzięki pilotowi też grało się fajnie.
  • Odpowiedz
@ZmutowanaFrytkownica: Mam pada od Xboxa i używam go od czasu do czasu (głównie do platformówek na emulatorach). Próbowałem grać w GTA 5 na padzie (bo zobaczyłem, że fajnie się wtedy jeździ samochodami) i tą jedną z pierwszych misji, gdzie się ratuje jacht Michaela powtarzałem piętnaście razy... A tego, jak działa auto-aim nie jestem w stanie pojąć, ciągle mnie ktoś zabijał bo nie zaskoczyło. Chyba nigdy nie kupię konsoli. Jestem wychowany
  • Odpowiedz