Wpis z mikrobloga

Próbuję odprawić ojca na raynarze - odprawa online. Podałem dane dowodu etc, ale mają jedną rzecz spieprzoną. Otóż przy płatności za określone miejsce siedzące mam podać dane karty, a poniżej "adres rezerwacji"... WTF? Co to znaczy adres rezerwacji? W domyśle mam wybrany kraj do którego leci ojciec i teraz nie wiem czy ten adres rezerwacji to jest adres zamieszkania ojca w Irlandii (po co to komu? nie jest tam zameldowany) czy mój adres zamieszkania jako posiadacza karty. Co tam wpisać? Moje dane? Nie będzie później problemów z odprawą?
#tanieloty
#ryanair
  • 11
@biczek: Jak klikam na kontakt to wyskakuje mi błąd ;) i nie wiem gdzie dzwonić.
@JaDamian: Tak zrobię, w starej wersji z tego co widziałem w jakichś poradnikach podawało się właśnie dane zameldowania posiadacza karty, ale było to dokładnie zaznaczone.
@tom1988: jak mi sie oczy kleja xD Nie wiem jak to dziala bo mi to ladne panie robily, ale moze tez sprawdza czy te dane sa zgodne z zdanymi z rachunku. Wpisz jedno i drugie, i mowie zadzwon napisz
@biczek: Trochę kupa, bo teraz nie mam jak się skontaktować, a jutro pracuję i tam chciałem to wydrukować, bo nie mam tuszu w drukarce. Ale jeśli nikt mi nie da 100% informacji to zostawię to na jutro. W sobotę jadę z ojcem na lotnisko.
@biczek: Zapłaciłem przez paypal, bo po zamknięciu tej belki po prawej stronie była później do wyboru też taka opcja. Wynika z tego, że powinienem podać swoje dane.