Wpis z mikrobloga

Od dłuższego czasu przeglądam wypok i mirko.
Coś we mnie pękło i postanowiłem założyć profil by troszkę z Wami pośmieszkować ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Lvl - 23
Tatuażysta. (świeżak).
Dorabiam na ochronie (,)
Zielonka.
#oswiadczenie #zielonki i w sumie trochę #feels
  • 10
  • Odpowiedz
@Cicki: Rozkręcam "mały warsztacik" nadarzyła się okazja lokalu, prawie za darmo. Zawsze lepsze to niż tatuowanie po klientach/w domu. A rysunerki możesz na mym profilu na fb znaleźć. Nie omieszkałem go wrzucić w infarmacje na moim profilu (( )
  • Odpowiedz
Coś we mnie pękło i postanowiłem założyć profil by troszkę z Wami pośmieszkować


@lithiel: to nie jesteś trendy. Teraz w modzie jest posiadanie depresji, #feels po utracie dziewczyny, ew. chwalenie się swym długoletnim stażem bycia nierozprawiczonym, ja mam stulejkę masz i Ty.
  • Odpowiedz
@akwen: generalnie wczoraj ode mnie odeszła #rozowypasek, deprechy nie mam. Nie ta, to będzie inna ( ). A do bycia fajnym kwalifikuje się posiadanie lvl 22 i prawie łysy łeb z powodu wypadających włosów ? Jak tak to taki lekki #smuteczek w sumie i cicha #depresja. Nie będę gorszy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@akwen: Myślę że akurat to nie miało wpływu na decyzję założenia konta :D. Już od dłuższego czasu się z tym nosiłem.
Czasami czytam różne wypociny na mikro i aż kisnę że nie mogę się udzielić ( ͡° ͜ʖ ͡°). Wiesz, nowy rok - trzeba sobie pozwolić na szaleństwa ( )
  • Odpowiedz