Wpis z mikrobloga

#gnidamabialaczke #gnidawygrywazbialaczka

dziś jakiś ciężki dzień..
cholernie bolą mnie kości
niczym starego zgryźliwego tetryka..
dostałem plaster przeciwbólowy, ale ten zacznie działać dopiero za 12h...
z dobrych wiadomości - moja lepsza połówka zaraz mnie odwiedzi
a wieczorem, jak już będzie musiała iść może czas przetestować #netflix ?
ktoś już ogarnął? słyszałem o problemach z rejestracją kart itd ?
  • 18
@gnida84: jak ogarniasz angielski, to całkiem fajna oferta. Do tego dużo filmów w necie polecanych w stylu 'avaliable on Netflix' I w większości dostępne tak u nas, jak i za oceanem. Jeśli liczysz na napisy pl, to radzę poczekać, bo nie ma do takich kluczowych produkcji jak House of Cards, Django, Orange is the new black... Właściwie to nie wiem do czego są :D
@gnida84: tak, jest problem z rejestracją kart. Mojej za chiny nie chce przyjąć choćbym nie wiadomo jak próbował to hackować ( ͡° ʖ̯ ͡°) Spróbuj, może Tobie przejdzie, bo mój brat nie miał żadnego problemu z kartą.

No to zdrowia i miłego wieczoru Gnidencjuszu ()
@gnida84: No siema cumplu! ( ͡° ͜ʖ ͡°) Netflix sreflix na razie raczkuje dopiero.
A jak dostałeś plasterek to nie dostałeś wcześniej tabletek? Bo procedura jest taka że powinno się podać tabletkę zastrzyk aż do momentu aż system transdermalny nie zacznie działać. Weź tam ich opierdziel i się upomnij.
@gnida84: pierwszy miesiąc jest za darmo więc hulaj dusza filmy w 4k. Przez paypal nie ma problemu. Oferta i tak z godziny na godzinę jest więcej filmów za miesiąc do ponownej weryfikacji jak naprawdę będzie trzeba zapłacić. Ogólnie polecam spróbować chyba ze jesteś wykopowa cebulą i na wszysko narzekasz.

Są moje seriale więc czuje dobrze. A i Shrek 1 też jest ( ͡° ͜ʖ ͡°)