Wpis z mikrobloga

Kilka zdjęć mojego autorstwa zostało opublikowanych w kalendarzu astronomicznym Delty Optical


@namrab: gratulacje - i dzięki za informację o tym że takie coś jest :) @cykus plusów Ci się wiele należy za namiary, kupuję! Ktoś z Krakowa chętny? Bo wysyłka droga...
  • Odpowiedz
@namrab: no właśnie - opublikowane, zakupione czy licencjonowane? Zdjęcia są bardzo dobre, "opublikowanie" ich w komercyjnym kalendarzu, który komuś przynosi zyski, a nie jest żadnym rozchwytywanym medium - to bardzo średnia sprawa. Kalendarz ogólnie fajny, podobnie Twoje zdjęcia, ale jeśli nie masz z tego udziału, to #!$%@?ę i nie kupuję.
  • Odpowiedz
@krejdd: Jeśli dbasz o to, żebym otrzymał maksimum zysku ze sprzedanych fotek, to zapraszam na mój profil na Pixels.com - stamtąd trafia do mnie 40-60% ceny produktu, w zależności od typu i rozmiaru. Generalnie nie traktuję astrofotografii jako hobby nastawionego na zysk finansowy, przez cały poprzedni rok na sprzedaży i licencjonowaniu zdjęć zarobiłem może z 1/5 wartości posiadanego sprzętu :)
  • Odpowiedz
@namrab: zawsze coś. Ja nie jestem hobbystą kosmosu, dlatego nigdy nie komentowałem Twoich wpisów. Zdjęcia wkomponowane w design kalendarza bardzo mi się podobają i chętnie bym go kupił. Ale dać zarobić innym na Twojej pracy... meh. Szanuj swój czas i pracę :).
  • Odpowiedz