Wpis z mikrobloga

Czy piszac CV powinno sie podkreslac, ze cos zna sie lepiej a cos gorzej?


@wojtek656: no a jak? W C nie pisalem od studiow, ale costam znam, to mam postawic na rowni z Java w ktorej pisze na codizen?
Nie mowie, ze chce cos ukrywac tylko zastanawiam sie czy w samym CV tak pisac czy dopiero na rozmowie ewentualnej wyjasnic co i jak ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@wojtek656: to Twoja pierwsza rozmowa, nie?
@edgar_k: Zależy kiedy te studia były, AWK, czy OralceExpresa (nie wiem, czzy ktoś jeszcze pamięta tę bazę opartą na wymiarach) nie używałem tak dawno, że nawet nie wspominam w CV, że kiedykolwiek znałem :)
Zależy kiedy te studia były, AWK, czy OralceExpresa (nie wiem, czzy ktoś jeszcze pamięta tę bazę opartą na wymiarach) nie używałem tak dawno, że nawet nie wspominam w CV, że kiedykolwiek znałem :)


@Kaczus2B: no to swoja droga, aczkolwiek cośtam z C pamietam dalej.

ie wiem, czzy ktoś jeszcze pamięta tę bazę opartą na wymiarach


@Kaczus2B: tak, ale chcialbym ja wyprzec z pamieci wraz z jakims cudem pt. baza danych
@wojtek656: Wystarczy dołączyć link do Githuba albo innego miejsca gdzie możesz się pochwalić swoim własnym kodem - bardziej doświadczeni ludzie z firmy sami ocenią czy znajomość danego języka masz dobrą czy tylko podstawową ;)
@wojtek656: Jeśli robiłeś już wcześniej w innej firmie to moim zdaniem powinieneś się skupić na szerokim opisie swoich zadań w poprzednim zakładzie - przynajmniej ja bym tak zrobił ;) Bo pisanie "znajomość taka i śmaka" wiele nie mówi.