Wpis z mikrobloga

Czolem mirki emigracyjne!

Na wstepie zaznacze ze nie ma tutaj zadnego reflinka ani nic z tych rzeczy. Chce sie po prostu podzielic rozwiazaniem o ktorym wspomnial jakis mirek - i rowniez zaczalem korzystac.

Otoz przez ostatnie 1.5 roku do wymiany ciezko zarobionych pieniedzy na zlotowki korzystalem z transferwise - i nie powiem - zawsze bylem zadowolony. Aczkolwiek tak jak pisalem wyzej jakis mirek polecil rozwiazanie o nazwie "Revolut" - i uwaga - bije to transferwise i inne tego typu portale na glowe. Revolut jest to apka na telefon, dziala na tej samej zasadzie - przesylamy pieniadze na konto apki i potem mozemy sobie wyslac na jaka walute chcemy - ale uwaga - nie pobieraja oplat przedewszystkim. Maja najatrakcyjniejsze kursy to po drugie, a po trzecie mozna sobie zamowic u nich karte platnicza - i pieniedze na koncie apki trzymac w trzech roznych walutach (EUR, USD, GBP) - i placac karta automatycznie wybiera ona walute w ktorej placimy - wiec ja np. jadac przez niemcy nie bede musial za paliwo placic karta barclaysa i martwic sie o #!$%@? przelicznik i oplaty za placenie za granica.

Tak jak pisalem nie podaje zadnych linkow zeby nie bylo ze cos z tego mam - po prostu chce wam polecic lepsza alternatywe, kazdy zdolny moze sobie wygooglowac "revolut" i znajdzie co trzeba.

W zalaczniku screenshot z porownaniem - na nim roznica jest mala bo do przeslania tylko 3k PLN, ale jak przesylalem 10k £ przez transferwise to juz mi liczyli 45£ oplat - a tak zawsze to zostanie w naszej kieszeni.

Z fartem!

#emigracja #uk #pieniadze #niemcy
ronnie_darco - Czolem mirki emigracyjne!

Na wstepie zaznacze ze nie ma tutaj zadne...

źródło: comment_tv7TGdkNZkUp0m3pzW35vpHBpDUaglqb.jpg

Pobierz
  • 17