Wpis z mikrobloga

@polik95: Powołują się na źródła z Anglii, że w tym momencie Nikolić przebywa na wyspach i dogaduje kontrakt z Sheffield Wed. a dalej zapychacz o aktualnej pozycji Sheffield w lidze i o ilości bramek Niko w tym roku. Nemzeti Sport to taki coś jak nasz Przegląd Sportowy
  • Odpowiedz
@ChempyTuj: słabo, ale to chyba by odszedł po sezonie czy jeszcze w tym okienku? Wiem, że Prjovic na 99% tez odejdzie, troche bez sensu pozbywac sie najlepszych pilkarzy. Aczkolwiek tez mowi sie o Hamalajnenie, który miałby tworzyć duet z Niko, przyszedłby za Prjovica, ogolnie to chyba cos z winy Bogusia. Rusek z Prjovica jest zadowolony, a on nie, podobnie z Ljuboja bylo aczkoliwek do dzis nie wiem o co poszlo.
  • Odpowiedz
@polik95: Ljuboja zarabiał potworne pieniądze jak na standardy tamtych czasów w Legii a do tego był problematyczny i już stary. Tamta decyzja nawet mnie nie zdziwiła. Teraz podobno prowadzą rozmowy jeszcze z jakimś Ondraskiem - napastnikiem. Może ma być za Nikolicia? Kasę pewnie wezmą za niego dobrą ale taka przebudowa w środku sezonu? słabo.
  • Odpowiedz