Wpis z mikrobloga

pytanie dla bardziej cywilizowanych mirków,
zorganizowalem sobie dzisiaj aplikacje skycash i powiem Wam, że spodobał mi się ten 21 wiek... Na tyle że chciał bym jeszcze wykonywać płatności zbliżeniowe telefonem.
Czytam szukam i.. na stronie Visa jest informacja że wystarczy mieć mobilna aplikacje płatniczą Visa jednak wpisuje takie hasło w Google Play i nie mogę znaleźć. MBank współpracuje jedynie z Orange a jestem w play.
Macie jakieś tipy na to? ktoś wie oco chodzi albo co się stało z tą aplikacją Visa? :)
mój telefon to Xperia m4 aqua.

#skycash #android #telefon #nfc #platnoscizblizeniowe #mbank
  • 9
@DaxterPoker: z tego co widzę w aplikacji domyślnej NFC PASS można dodać karty płatnicze różnych banków (bph, ing, mbank) . Może akurat będziesz miał farta i coś dobierzesz. Pamiętaj, że musisz być połączony z siecią komórkową a nie przez wifi.
Ja mam w Orange (mBank) i żeby korzystać z funkcji nfc musiałem wymienić swoją starą kartę sim na kartę sim z nfc :P możliwe, że w obiegu są jeszcze jakieś naklejki.
@Noxik: a apka NFC PASS jest od Orange i działa tylko z kartą Orange ;/
naprawdę nie ma mozliwosci płacenia zbliżeniowo jak nie jestem w Orange albo tmobile? nawet na takiej zasadzie jak skycash? gdzie muszę uzupełnić skycashowy portfel?