Wpis z mikrobloga

Komuś się czasem nie zagubił samochód?

Fiat Ducato III (przed liftingiem)

Stoi pod moim sklepem od około 12:00 od poniedziałku. (04.01.2016)
Pomijając fakt że to trochę niegrzeczne zostawiać duży samochód bez słowa na kilka dni na prywatnym terenie, uniemożliwiając dostawę - samochód stoi bez tablic ani czegokolwiek pozwalającego zidentyfikować samochód.

Policja twierdzi że jest "niczyi".

Samochód stoi na Chynowie w Zielonej Górze na ulicy Błotnej 1 która znajduje się między ulicą Truskawkową a ulicą Poznańską.

Zdjęcia:

http://imgur.com/a/knZ89

#zielonagora #zg #chynow
Heck_2 - Komuś się czasem nie zagubił samochód?

Fiat Ducato III (przed liftingiem)...

źródło: comment_IidBuMgouhQf68nWiKKmSFqpdPUdJPe6.jpg

Pobierz
  • 120
  • Odpowiedz
@mirek-kania: Nie nadzorowałem ich pracy. Wiem jedynie że się przy nim pokręcili i koniec końców stwierdzili że nie jest kradziony, ale "nie ma" właściciela...

Jeśli jutro będzie stał, to obejdę okoliczne komisy - ale szczerze wątpię by, jak stwierdzili Panowie policjanci - podstawił go tam sąsiad z komisu.
  • Odpowiedz
@Heck_2: Delikatnie mówiąc denerwują mnie tacy "królowie życia" co cudzą własność mają za nic. Też jestem za opcją, żeby go odholowali. A gdyby nie chcieli, to bym za dupę-za linkę i wytargał za bramę na środek drogi i zadzwonił jeszcze raz, że auto stoi na środku drogi i stwarza zagrożenie.

Ps. Ciekawy jestem jak stwierdzili, że nie jest kradziony skoro blach nie ma a RTG w oczach nie mają, żeby
  • Odpowiedz