Wpis z mikrobloga

OK, widzę że nawet Celinka spod trójki wystosowała już wyrazy oburzenia w związku z #afera

Misiaki, po kolei.

1. Leszke jaki jest - każdy widzi. Nie jest moim idolem.
Ale to były Prezydent, persona, celebryta, generator trafiku, przynęta dla reklamodawców. Nawet hejt który generuje jest z biznesowego punktu widzenia wartością dodaną. Trzeba być niespełna rozumu, żeby spodziewać się, że dostanie bana.

2. Regulamin Wykopu to nie Konstytucja RP, tylko tekst napisany po to, żeby był. Wypok to nie Sąd Najwyższy. A moderacja to nie obdarzeni boskimi przymiotami rozumu, przyprószeni siwizną juryści. To zwykli ludzie, którzy podejmują decyzje. Czasem kontrowersyjne, czasem mondre, czasem gupie. A w serwisie tak, są równi i równiejsi. Tak działa życie. Tak działa biznes.

3. O paroksyzmy śmiechu za każdym razem przyprawia mnie argumentacja, że wykop to społeczność tworzona przez użytkowników, coś tam coś tam. Ludzie kochani. Zdradzę Wam sekret który zmieni Wasze życie, uwaga: to zwykły marketingowy bulszit. Trzeba mieć 11 lat albo typowo polskie ego wielkości Grubej Berty, by traktować to serio albo wyciągać z tego daleko idące konkluzje, jakoby Michau był zobowiązany nadskakiwać użytkownikom. Nie jest. Michau siedzi w serwerowni, przegryza rogala, sprawdza ile @Universe_and_his_ass wyrwał różowych na #tinder na swoje spojrzenie zbitego psa i kiśnie z wyrazów oburzenia jak Putin z rezolucji ONZu. A przynajmniej ja bym tak robił.

Jesteście porąbani, że angażujecie się emocjonalnie w takie "problemy".
Ja też jestem porąbany, i to na poziomie meta, bo zmarnowałem czas na ten wpis.

tl;dr
Łyknijcie sagi, zagryźcie bigosem, sczarnolistujcie leszke i scrollujcie w pokoju.

#neuropa #leszkesmieszke
Dutch - OK, widzę że nawet Celinka spod trójki wystosowała już wyrazy oburzenia w zwi...

źródło: comment_r4Iqr7NzL0igYlLjP78vJLx1kFqp85qI.jpg

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
@Menypeny: tak, myślę że wy (kimkolwiek są "wy") tego nie wiecie. Przy okazji każdej afery widzę wklejany ze śmiertelną powagą fragment o tym że "wykop tworzą użytkownicy". Błagam.
  • Odpowiedz
@Dutch: Myślę że większość tych kuc-aferzystów doskonale o tym wie, tylko wiedzieć a przyjmować do wiadomości to co innego. Oni zwyczajnie sami się nakręcają tymi aferami, bo żeby funkcjonować tak w życiu jak i tu, potrzebują wroga na którego można zrzucić winę za swoje niepowodzenia i swoją własną żałosność.

I tak jak w prawdziwym życiu winny jest rząd, lewactwo, weganie, cykliści, iluminaci, żydzi czy [wstaw dowolne] tak tutaj na muszce jest
  • Odpowiedz
@ninakraviz: niestety czasy gdy z każdego kąta mirkobloga wyzierała myśl Ozjasza Goldberga są dawno minione, wykopki skręciły w stronę narodowego socjalizmu i takie są efekty :|
  • Odpowiedz
@sermaciej:
Przecież, filozoficzne do tematu podszedłszy, to jest kosmos: były prez siedzi na portalu ze śmiesznymi obrazkami i wkleja swoje śmieszne obrazki, z surrealistycznymi, dadaistycznymi opisami. A ci chcą mu jeszcze bana wlepić...
  • Odpowiedz
@Dutch: nie wiem jak reszta, ale ja po prostu lubię kręcić gównoburze i patrzeć jak się sprawa rozkręca, szczególnie jak ktoś to bierze na poważnie. A co do Leszke i moderacji, to pousuwali by mu to po cichu (bez żadnego bana, powiadomień i ostrzeżeń jak potrafią w innych sprawach), to Leszke by się pewnie nawet nie zorientował i sprawa ucichła by jeszcze zanim by się rozkręciła afera.
  • Odpowiedz
@Dutch: Dziwisz się? Moderacja #!$%@? maniany banując ludzi za bóg wie co (m.in. ninetyeight) a taki Bolek jest zupełnie bezkarny bez względu na to co robi. Po #!$%@? ten regulamin i moderacja nie wiem

@ninakraviz: A od kiedy Bolo ma jakikolwiek specjalny status, żeby być lepszym sortem niż reszta mirków?
  • Odpowiedz