Wpis z mikrobloga

@jimw: Hymm no nie wiem 400zł można coś za taką kwotę kupić?? Słyszałem że lepiej dobierać wiązania i buty tej samej firmy, prawda to??
Niekoniecznie. Ja mam wiązania Flux, buty Northwave i jestem bardzo zadowolony. Podstawowe pytanie - co to za deska, jaki ma flex i do czego chcesz te buty i wiązania - do szybkiej jazdy, do skoków, do tricków na płaskim, do jazdy poza trasą? Nie wiem jak bardzo zaawansowanym riderem jesteś.
@jimw: Deska to Woox ale jak wpisuję dokładną nazwę to nic się nie pojawia w google. Jakaś zwykła miękka deska. Buty i wiązania to raczej do szybkiej jazdy, triki to tak sporadycznie. co do zawansowania to już parę sezonów mam za sobą, ale jestem samoukiem. Wydaje mi się że już całkiem dobrze śmigam, gdyby nie te buty. Cały czas walka z deską. Ale jak już się wczuję to śmigam z naprawdę
Z jednej strony masz miękką deskę. Z drugiej strony do szybkiej jazdy przydałoby się coś twardszego w kontekście wiązań i butów (deski również). Wiązania - możesz szukać na allegro czegoś z firmy Union, Rome, ew. jeśli chcesz więcej wydać to Flux. Może jakiś tańsze Burtony (Custom lub Cartel), tylko uważaj, żeby to była wersja Re-Flex. Co do butów - ja mam zasadę, że po kimś butów nie noszę. Ale też patrz, żeby