Wpis z mikrobloga

Przypomnijcie sobie np. święta u was w domu. Mama robi ciasto. I czego używa do "babki"?

Kostkę do pieczenia Kasia. Tak, tak to ładnie brzmi. Kostka do pieczenia (ʘʘ)

Szkoda tylko, że to zwykła niezdrowa margaryna. Ciekawe ile jeszcze jest takich produktów, które miały być zdrowe, tradycyjne, takie polskie, a tak naprawdę były marketingowym gunwem? ʕʔ

#przemysleniazdupy #margarynakasia
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@tusiatko: Napisałem, że może być, a nie, że jest. Mając na myśli to, że da się stworzyć zdrową margarynę, a nie, że spotkamy taką na półkach. Sama sobie wpisz "masło jest niezdrowe". A mówiąc o jakieś propagandzie pamiętaj, że głosząc "prawdę", możesz głosić propagandę drugiej strony. Będę jadł to co dobre. Zamiana margaryny na masło jest nieodczuwalna na poziomie zdrowotnym.
  • Odpowiedz
@tusiatko: Inuici wychowani stricte na mięsie, nawet organizmy mają ciut inaczej funkcjonujące. Wszak o witaminy najłatwiej z warzyw i owoców. Wolą tłuste mydło, niż niebotycznie przesłodką czekoladę, bo do tłustych posiłków są przystosowani. Do tego wpieprzają większość ryb na surowo.

A ja jadłem margarynę jak byłem mały i jem ja teraz. Smakuje mi. Mógłbym Ci zarzucić, że jesz jakieś gówna, ale jaki to ma sens?
  • Odpowiedz