Wpis z mikrobloga

@kamieniarz: WoF to jestem pod wrażeniem, nie wiem jak oni to wyliczyli. Może do nich napisz jak to jest wyliczone? Wiem że jak idzie pocztą to czasami były sugestię że można zawsze nie odbierać, towar wraca do Chin i dostajemy zwrot kasy na konto, ale nie wiem czy ktoś tak to robił i czy to działa
@kijek_samobijek: no wiesz, pieprzyc sie kurierem nie mam ochoty bo on tylko dostarcza i gowno o wszystkim wie a badz co badz - dronik spoko i roznica to 100zl no ale zostawic tego nie mam zamiaru. pech chcial ze zadzwonilem do nich 18:33 a infolinia do 18:30 wiec kontakt dopiero jutro jest mozliwy... w kazdym razie niech sie szmaty tlumacza
@luk4sz @kamieniarz : pisało już o tym kilka osób, że jak się weźmie DHLa to w razie vatu mogą dowalić opłatę która oscyluje około 80PLN za samo wystawienie do oclenia. Z tego co czytam to DHL warto brać tylko jeśli paczka ma gwarancję braku vatu i leci przez UK (tam chyba ją przepakowują). @kamieniarz Jak się dowiesz co i jak to możesz zawołać (ja czekam na mi4c ale idzie zwykłą przesyłką a
cło naliczone zostało w styczniu a według tej rozpiski wychodzi 150€ BEZ kilku eurocentów..


@kamieniarz:

Zawsze mozesz uderzyc do DHL z reklamacja pobranego cla, oni wowczas uznaja Ci reklamacje i nalicza oplate za odprawe celna. Doplacisz 20 zeta ale bedziesz szczesliwy, ze nie zaplaciles cla :D