Wpis z mikrobloga

Mirki, to co widzicie na zdjęciu, to uwięziony w lodzie banknot 100 NOK, czyli jakieś 44 PLN. Po części, że jestem teraz w #pracbaza i nudy straszne, a po części, że #cebulamotzno, zamierzam ten banknot wydobyć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Czy oprócz ciepłej wody, macie jakieś inne pomysły jak się do niego dobrać, nie unicestwiając przy okazji?
Pobierz RoBee - Mirki, to co widzicie na zdjęciu, to uwięziony w lodzie banknot 100 NOK, czyl...
źródło: comment_EZIIwwvRbLKnDn2OaMpJfYYlCVsjbMlq.jpg
  • 19
@D3v0: Czy aby nie przeżre papieru? Gdybm namęczył się znaleźć ocet, a następnie wydobył zniszczony, zrujnowałoby to hecę ;-)
Czy aby nie przeżre papieru? Gdybm namęczył się znaleźć ocet, a następnie wydobył zniszczony, zrujnowałoby to hecę ;-)


@RoBee: nic sie nie stanie
@jareczeg: @BobMarley: @miniek91: @mezon: @kuban99: @D3v0: @qweasdzxc:
Byłem gotowy nasikać, ale nie jestem pewien, czy przezwyciężę późniejszą odrazę do podniesienia XD
O napalm pytałem kolegę pilota- niestety poeiedział, że z jego uprawnieniami w grę wchodzi tylko awionetka, więc z napalmem może być ciężko. Pomysł jednak odrzuciłem, bo zawołał 50% udziałów :-D
Zakup octu obniży potencjalny zysk o jakieś 20%- moja cebula nie dopuszcza takiej opcji.