Wpis z mikrobloga

Czyli jednak utożsamiasz się z tym obrazkiem? Współczuję XD


@belmondo8: kilku mirką widzę za bardzo rurki krew zatrzymały i nie dociera gdzie powinna.
Obrazek coś jedynie o czymś przypomina za pomocą przejaskrawienia.
Tak, utożsamiam się z tym obrazkiem.
Wiesz dlaczego?
Zarabiam na siebie, jestem w stanie utrzymać dzieci i żonę (gdyby ta nie zarabiała). Kiedy w domu się coś zepsuje potrafię sobie ubrudzić łapy i naprawić albo wymurować, pospawać.
Nie znaczy
  • Odpowiedz
#!$%@?ś wolał się uczyć i teraz sobie wynajmie ciebie, robola

@UrbanHorn: Widzę, że tu nie tylko mentalność #!$%@? panuje ale i wiocha.
Nigdzie nie napisałem, że jestem pracownikiem fizycznym. Napisałem jedynie, że potrafię sam wiele rzeczy w domu zrobić. No a przynajmniej, jak to każdego faceta takie rzeczy interesują. Nawet jako hobby.

Co do tych roboli to uważaj, wielu zarabia więcej niż ci z tytułami naukowymi (czasem o jedno zero więcej).
  • Odpowiedz
Według tego obrazka każdy kto nie jest pracownikiem fizycznym jest kobietą albo ,,#!$%@?".

@Jachus: Chyba ci się coś pomyliło.

Jeżeli ręce twoje faceta nigdy nie wyglądały w ten sposób


To nie znaczy, że wyglądają tak codziennie. Owy facet może być szefem banku a w garażu po pracy może dłubać w swoim motocyklu.

  • Odpowiedz
No a przynajmniej, jak to każdego faceta takie rzeczy interesują.


@defoxe: Nie każdego takie rzeczy interesują. Wielu ludzi pracuje po 50-70h tygodniowo (lub nawet więcej), więc raczej wolą poświęcić wolny wieczór na swoje pasje, niż na pieprzenie się z naprawą kranu.

Co do tych roboli to uważaj, wielu zarabia więcej niż ci z tytułami naukowymi (czasem o jedno zero więcej).


@defoxe: xD No tak, przecież zarobki są jedynym wyznacznikiem statusu
  • Odpowiedz
@belmondo8: śmiejecie się z raka i dobrze ( ͡° ͜ʖ ͡°), ale jest w tym jakieś ziarno prawdy. Ciężka praca kształtuje charakter i polecam każdemu młodemu chłopakowi popracować fizycznie na budowie, albo w tartaku bo to uczy życia i szacunku do pracy ludzi.
  • Odpowiedz
@Niszczyciel666: Ma rację. Ludzie, którzy nigdy nie pracowali choć za młodu na wakacjach by dorobić fizycznie nigdy nie nabiorą szacunku do tych "roboli". A przypominam, że bycie robolem w jakiejś fabryce czy magazynie a bycie robolem w korpo klepiącym bez końca Excela to praktycznie to samo ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jeden ubrudzi łapy i trochę zdrowia straci, drugiemu wzrok padnie i psychika może przestać trzeźwo analizować rzeczywistość.
  • Odpowiedz