Wpis z mikrobloga

@Magromo: a nie. Bo z całym szacunkiem dla Waszej płci ale w tej sferze potraficie się wykazać prawdziwą tępotą i po prostu polecieć na efekt świeżości. "No jak to, laska do mnie zarywa a ja mam jej odmówić? Udowodnię moją samczą męskość i zaliczę inną, grzech nie skorzystać".
  • Odpowiedz
polecieć na efekt świeżości

@Magnificency: fochnij sie na miliony lat ewolucji i po sprawie

One uważają że bycie z kimś to zabawa w Capture The Flag i która dłużej utrzyma przy sobie?

@Magromo: skoro uważasz to za coś dziwnego to chyba nie masz pojęcia o kobietach i o tym jakie potrafią być bezlitosne wobec siebie
  • Odpowiedz
@huns: co ja się mam fochać? xd ja po prostu tłumaczę czemu laski wkurzają się na inne laski (bo pożądają chłopaka bliźniej swej xd) Poza tym jak chcesz się tłumaczyć ewolucją to po co wszyscy się wkurzacie na różowe paski o boltza na boku? Można to tłumaczyć ewolucją, bo szukają najlepszych genów! I tak się przerzucajmy argumentami sprzed wieków zamiast używać mózgu jako istoty rozumne to wszyscy będą żyli w
  • Odpowiedz
@Magnificency:

a nie. Bo z całym szacunkiem dla Waszej płci ale w tej sferze potraficie się wykazać prawdziwą tępotą i po prostu polecieć na efekt świeżości. "No jak to, laska do mnie zarywa a ja mam jej odmówić? Udowodnię moją samczą męskość i zaliczę inną, grzech nie skorzystać"


Ale mówimy tu o normalnych ludziach a nie o #podludzie. Każda osoba która się tak zachowuje jest dla mnie
  • Odpowiedz
po co wszyscy się wkurzacie na różowe paski o boltza na boku?


@Magnificency: Gdzie widzisz coś o 'bolcu na boku' w moim wpisie? :O

monogamia musiała okazać się wartościowa


Ta, szczególnie widać to po statystyce rozwodów, na jakiej planecie żyjesz?
  • Odpowiedz
@Magromo: @Magnificency: Obie płcie jednakowo podążają za tą zawieszoną marchewką i tak, facet będzie z pierwszą, która się zgodzi do momentu, w którym jednak okaże się, że jakaś inna też go chce, tak kobieta przez nieprzystosowanie do samotności wejdzie w związek z niekoniecznie facetem swoich marzeń, by później przeskoczyć na atrakcyjniejsze drzewo gdy pojawi się na horyzoncie realna szansa bycia z nim.

Jak już generalizować to sprawiedliwie i
  • Odpowiedz