Wpis z mikrobloga

@Migfirefox: mam ten sam problem. Mój facet zawsze mi lapka czyścił i powiedział "rozkrecasz, czyścisz i skladasz" :D to samo powiedział przez tel parę lat temu jak wymieniałam części w moim PC. Zjarałam zasilacz i karte wlan
@Migfirefox: Miałam okazje parę dni w Poznaniu siedzieć w firmie zajmującej się serwisem lapków :D super to wygląda. Byłam u kolegi w odwiedzinach i brał mnie ze sobą do pracy.
@elsaha: A jakie miny robili jak próbowali wyjść a akurat z kompami jechałem. Podobno przede mną nikt nie próbował upchnąć aż tyle kompów na jednej palecie i przewieźć z magazynu do serwisu.
@ShortyLookMean: zdolna jestem :D stwierdziłam że jest pełen syfu, dmuchnęłam w niego parę razy. Podpinam do zasilania i sruuuu zapach zjaranej elektroniki. Karte wlan zjarałam bo pomyliłam kable, zamiast puścić zasilanie kalbem na dach do mikrotika, to podpiełam go w kostce do kabla od pc :D
@ShortyLookMean: Ja jestem zdolna, mój facet jest w szoku. Dostałam od niego tel HTC hd2, erkan nie do #!$%@? jeśli chodzi o rysy. Obaliłam ten mit, dodatkowo w tym tel mam do wymiany klawisze, nie przepadają za drinkami :P