Wpis z mikrobloga

#neuropa #4konserwy #bekazprawakow #polska #polityka

Wczoraj zapytałem czołowych przedstawicieli #4konserwy dlaczego świadomie wykopują i promują na wykopie antypolskie (i prorosyjskie) portale, obrażające m.in. takie postacie, jak śp. Lecha Kaczyńskiego. Jeszcze nie ustał ich bulwers po tym zapytaniu, a już zdążyli wykopać kolejną piwniczaną stronę - blog @tkrystyna, na której znajdziemy:

- w Polsce każdy prezydent, w tym obecny prezydent Andrzej Duda, nie jest prezydentem Polaków, a żydowskim i masońskim pachołem
- znajdziemy obszerny paszkwil dotyczący m.in. śp. Lecha Kaczyńskiego (obrazki w dolnej części "artykułu")
- Wybierając prezydenta, wybieramy agenta dla THE JESUIT ORDER
- POLAKU (rasowy): Udział w wyborach, to zdrada Ojczyzny!!
- możemy przeczytać "Mein Kampf", bo czemu by nie
- i wiele innych antypolskich bzdur - http://trzcinska.neon24.pl/

Wracając do meritum - wykopowych czołowych #4konserwy, na co dzień nazywających innych lewakami, a sobie dających monopol na patriotyzm i prawdę. Na liście osób promujących strony oczerniających polskie władze i polskich prezydentów znalazły się:

@wigilius:
@GoraluCzyCiNieZal1:
@julasck:
@chrupol:
@Misio_Pysio:

Na oddzielną uwagę zasługuje naczelny propagator Grzegorza Brauna na wykopie - @MK_2015:. Dzięki temu, że również wykopał schizofreniczną antypolską stronę, dowiedziałem się, że Grzegorz Braun to Żyd (bo "rzekomo po ojcu dziecko dziedziczy więcej genów"), jest antypolakiem oraz jest przyjaźnie nastawiony do "zbrodniczych żydowskich Ukraińców" (btw., to kolejna strona, która będąc przy okazji antypolską, jest antyukraińska i łagodna wobec Rosji, czego dowodem jest ten artykuł o Braunie). Polecam cały artykuł, także grafikę z na pewno prawdziwym cytatem prof. Bronisława Geremka - "W----------y wszystkich Polaków i sami będziemy rządzić" xD Dziękuję ci @MK_2015, że otworzyłeś mi oczy na Grzegorza Brauna, bo bez ciebie nie poznałbym tej strony i faktów, jakie się na niej znajdują ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@theone1980: Co z tego, co napisałem, to urojenia? Konkrety proszę

Nie mogę się nadziwić, że potraficie bojkotować Wyborczą, TVNy i inne za lewackość i rzekomą antypolskość, a nie macie nic przeciwko wrzucaniu na wykop stron oczerniających prezydenta Lecha Kaczyńskiego, prezydenta Dudę i polityków innych partii.
  • Odpowiedz
@glosnik: Odpowiem na twoje pytanie, bo zarówno #4konserwy i #neuropa to mentalne 12 latki, które rzadko prowadzą dyskusje w sposób merytoryczny, więc nie oczekuj od nich działań na poziomie osoby dojrzałej. Oczywiście znajdą się tu i tu wyjątki, ale ogół tak wygląda( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz