Wpis z mikrobloga

Mój ostatni kontakt z linuksem to była Mandriva 2008. Dzisiaj zainstalowałem Ubuntu 15.10. Ile to się zmieniło na plus przez te lata, w końcu tego systemu można z czystym sumieniem używać na co dzień zamiast Windowsa. Wszystko działa, w miarę intuicyjna obsługa, przez cały dzień testów nie musiałem ani razu uruchamiać terminala ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#linux #czujedobrzeczlowiek
M.....e - Mój ostatni kontakt z linuksem to była Mandriva 2008. Dzisiaj zainstalowałe...

źródło: comment_hZgF4Q6L08BUwyFslUWNNSlczttFWrjC.jpg

Pobierz
  • 13
@More: No widzisz, bo jak masz cos nowego, to ręce opadają. Tyle razy (od 1995 r.) próbowałem różnych dystrybucji i z nowym sprzętem nigdy nic nie chciało zatrybić na 100%. Teraz juz mi sie nie chce próbować. Mam Minta na VMware i spokojna głowę.
@More: ja po raz pierwszy spróbowałem ostatnio Fedory z XFCE i jestem baardzo zadowolony. Tak jak na Ubuntu zrywało mi wi-fi i miałem kilka pomniejszych kłopotów, tak tu wszystkie klawisze funkcyjne w netbooku, wifi i wszystko inne działa "out of the box".
Jeśli jesteś bardziej zaawansowanym użytkownikiem, to tak jak ktoś wcześniej polecam Archa, z którym przeżyłem swoje najlepsze dni ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale teraz już