Wpis z mikrobloga

mireczki i mirki, mam 2 numery w play formuła mini max na kartę, zostało trochą kasy a kończy się ważność konta, teraz pytanie do czego przenieść żeby wykorzystać kasę, mieć możliwość taniego wydłużenia ważności np 5 zł na rok i uzyskać:
1 numer najlepiej darmowe do play minuty i smsy (ewentualnie mmsy, ale nie są konieczne), bez internetu i stacjonarnych (te ostatnie mogą być ale nie muszę)
2 numer darmowe do play i na stacjonarne, więcej niepotrzebne

nie wiem czy iść w play rok ważności, czy może jakiś fakt albo rbm?
#play #rbm #redbullmobile #faktmobile
  • 14
@Dax13: i to jest chyba najlepsza opcja, z tego co czytam zadziała z przeskokiem przez fakt mobile i RWK, jak dobrze przeczytałem cennik to za 20 zł mam nolimit na wszystkie połączenia w kraju, do tego stan darmowy, albo za 30 zł nolimit+smsy.
@Dax13: ten za 20zł? aktywując ostatniego dnia 100 min za 10zł? to by było już w ogóle super przy RWK wychodzi 15 zł na miesiąc średnio, muszę to sprawdzić;) szkoda, że do mnp7 nie chcą już migrować z faktu, ten pakiet 1gb po doładowaniu za 10 zł był dobrym bezpiecznikiem dla darmowego lte.
ten za 20zł? aktywując ostatniego dnia 100 min za 10zł?


@robert83: właśnie tak
średnio wyjdzie Ci mniej niż 15zł za miesiąc
do RBM 7 można zmigrować tylko z innej sieci, co w twoim przypadku będzie wiązało się ze stratą środków na koncie
@Dax13: mniej? tzn po 2 miesiącach mogę dalej jakoś ciągnąć przedłużanie bez konieczności ponownej aktywacji nolimit za 20 zł? wejdzie ostatniego dnia kolejny 10zł/100? tak jak w play niektóre pakiety internetowe idzie ciągnąć
@robert83: ja właśnie z tego skorzystalam, bylam w #play mini max mialam 40PLN na koncie, kodem przeszlam do 'rok waznosci konta', kodem za darmo przedluzylam waznosc konta na rok, kodem przeszlam do #rbm a tam kupiłam pakiet za 20PLN. I data waznosci wychodzacych jest nadal na grudzien 2016. Faktycznie pojawilo sie ~4000min. Mam zamiar pod koniec stycznia kupic pakiet za 10PLN.