Wpis z mikrobloga

via Android
  • 0
@NH35:
@Ustrojstwo: poprzedni post jaki dodałem właśnie pisałem jaką mam sytuację po krótce. także bez szans w zimie.
Posiadam książki Paula Wade, ale trening który trwa np. 10 minut to trochę dziwnie.
  • Odpowiedz
@Peterov: Ja łączyłem treningi, Pompki + Drążek w jednym dniu a w następnym przysiady i mostek. Zacznij także uczyć się stania an rękach. Mimo że trening taki będzie trwał powiedzmy 30 min, to pamiętaj że z nim jest jak z nauką, co z tego że będziesz kuł całą noc jak nic z tego nie zapamiętasz lepiej sobie powtarzać przez dłuższy czas ale za to krócej.
  • Odpowiedz
@Peterov:
Ruch stanowi nasz sposób kontaktowania się ze środowiskiem. Wszelkie procesy czuciowe i postrzeżeniowe można traktować jako dane wejściowe, które determinują następczą odpowiedź ruchową. Niektóre z aspektów kontroli i nauczania motorycznego są bardzo ważne w procesie treningowym, inne mniej.

Dlatego, jeśli masz "esencjonalny" trening to może on trwać i 5 minut, ale powtarzany codziennie, daje całodobową aktywację i progres.
  • Odpowiedz
@NH35:
Dziękuję.
Dla większości ludzi sportowcy siłowi, to zwykle tępe osiłki, którzy mają w ramieniu, to, co powinni mieć w głowie.
To przykre, że wrzuca się do wspólnego wora Sebka z osiedlowej piwnicy, dwuboistę i kulomiota.
Można "ćwiczyć na siłowni", a można "trenować sport siłowy", to ważne rozróżnienie.
Pierwsza opcja dotyczy ludzi bezmyślnie przerzucających żelastwo, dla których wykładnikiem dobrego treningu są: dwugodzinna sesja, pompa i "zakwasy na drugi dzień". Na nich
  • Odpowiedz
https://www.reddit.com/r/bodyweightfitness/wiki/kb/program_reviews

Tu masz opisy wszystkich tego typu programów i modyfikacje skazanego na trening żeby nie tracić z nim czasu. Oni polecają swoją recommended rutine i ja ją robię od lipca. Jest tam moje tłumaczenie na polski.

Madbarz tak jak piszą wyżej jest na wytrzymałość a ta ma sens tylko przy egzaminach wstępnych do wojska. Zakładam jednak, że ciebie interesuje siła i mięśnie.
  • Odpowiedz
www.kalistenikapolska.pl a nie jakies madbarz piszą tam jakieś gotowe plany a każdy człowiek jest inny i sam powinien ułożyć plan pod swoje możliwości
  • Odpowiedz