Wpis z mikrobloga

Mam 33 lata i od czasu GTA V na PC nie ukończyłem żadnej gry ...złapałem się na tym ,że mam pokupowane mase gier ktorych nawet nie przeszedłem w 10% (FarCry 4 ,Witcher3 ,Dying Light ,Just Cause 3 Itd itp....)

Czy to dlatego ,że gry przestały być interesujące ? ,a może przedawkowałem i powinienen na jakiś czas odstawić ... Jestem Graczoholikiem od czasu pierwszego C 64 ..poprzez Amige 500 do pierwszego Pieca z zainstalowaną Fifą 96 w prezencie i do niedawnaq nie było problemu ...

Wiekszość gier mam przez Steam kupione na przestrzeni ostatnich 9lat ..łącznie 224 pozycje ...

Martwię się że zanika mi mój nałóg ..a bardzo go lubię

mirki ,mirabelki pomocy!!!
też tak mieliście/macie?

#znudzony #steam #komputery #gry
  • 27
@zomowiec: podobnie, ale jak już wywalę pełną kwotę na grę to staram się przejść... no chyba, że mnie znudzi tak jak GTAV lub gra będzie sprawiała wrażenie studni bez dna - jak Wiesiekczy. Ale JC3 dałem radę na 100% (bo krótkie i można odpalić na 5-10 minut nic nie tracąc).
Cannon Fodder


@elemenTH: słyszałem o tej gierce i masz rację że by mi sie podobała ...ta i jeszcze Red Dead Redemption podobno ogień ..... pewnie nigdy w żadną z nich nie zagram bo ja PeCetowiec starej daty ...dożywotni hate dla konsol i padów ...( nigdy nie ogarnę jak oni grają padem w FPS'y lol:d )
@zomowiec: a racja, zapomniałem, że dali ciała z amd. A #rdr to moja ulubiona gra, ale wolę do niej nie wracać, bo raz, że konkurencja już dogoniła prawie wszystko to co było oryginalne w tej grze, a dwa, że 720p w kinowej ilości klatek... eh.
@zomowiec: Na pewno gry nie przestały być interesujące, bo coraz więcej osób gra, a nie odwrotnie. Po prostu Ci się znudziło już. Szczególne, jeżeli odrzucasz nawet taki diament jak Wiedźmin 3... Malkontent z Ciebie i tyle. Odpocznij od gier.

Ewentualnie możesz poszukać szczęścia w jakichś krótszych i prostszych grach (jakie Life is Strange czy gre od Telltale) albo/i produkcjach niezależnych.