Wpis z mikrobloga

Cześć Mireczki,

Podzielcie się swoją opinią nt. nowej strony mojej agencji interaktywnej: www.webyourself.pl

Dajcie znać głównie pod kątem:
1. Usability
2. Intuicyjności całej strony i nawigacji
3. Ewentualnych błędów w działaniu (dajce info o swojej przeglądarce, urządzeniu, rozdzielczości) i błędów językowych / literówek.
4. Ogólne wrażenie.

Z góry dzięki za każdą opinię.

#internet #webdev #webdesign #grafika #webmastering #informatyka #stronyinternetowe #design #frontend #kiciochpyta #ux #usability #userexperience
  • 28
  • Odpowiedz
Szablonowa ale działa, nieciekawa, ale czytelna. Ten "patent" z footerem w 3/4 strony najbardziej gryzie oko.
Fajnie by było gdyby przed kodzeniem jednak powstał wcześniej projekt w szopie ( ͡º ͜ʖ͡º)

#staramsiebycmily
  • Odpowiedz
@gumol: ten pasek na górze szaleje
pierwsze zdjęcie widać piksele z tyłu na chmurach
tnie, w pomniejszonym oknie tak samo
slajdy na ekranie tego maca są chyba strasznie duże, bo przycina mocniej
to co jest pod stopką jakoś nie pasuję to konceptu całości, albo powinno być na samej górze, albo pod linkiem gdzieś

ten kto wymyślił ten typ stron, że się tworzy takie 'slajdy' z góry na dół, powinien odsiadywać pare
  • Odpowiedz
Rozwiniesz? Jeśli chodzi o ten efekt "spadania" nawigacji po przeskrolowaniu 3/4 ekranu to jest to zamierzone.

A chyba jednak nie ma problemu. Bardziej jednak przemawia do mnie taki jak wykopowy, na stałe na górze.

@gumol: pierwszy link scrollem, drugi przesywanie przez środkowy (jak to się zwie, nie wiem)
widać nawet że komputer nie jest w stanie wyrobić 60fps bo rwie obraz

https://youtu.be/ylfvPtsqk4o - uwaga, muzyka....

https://youtu.be/xPMv62UgcgA - myszką nie ruszam

gtx
  • Odpowiedz
@gumol: Co do strony, to:
- Nawigacje między sekcjami, te skróty zbyt szybko się wysuwają, że aż mnie denerwują. ( ͡° ʖ̯ ͡°) - poczytaj sobie na google materials,
- wizualnie ładnie się prezentuje, tylko coś laguje strona. Mam nadzieje, że to tylko u mnie,
- ta zieleń jakoś mnie nie przekonuje, ale tak poza tym jest okej. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Oznajmuję,
  • Odpowiedz
@gumol: Na szybki rzut oka:

Z pierwszego screenu nie wiadomo, co firma robi ("droga na internetowe szczyty" - hmmm). W tym momencie nie ma za bardzo sensu przycisk "zapytaj o wycenę", bo nie wiadomo, co można wycenić.

Nietypowe menu z prawej u góry - potrafisz uzasadnić, dlaczego takie jest dobre dla usera? W jakim celu zostało zrobione w takiej formie i dlaczego jest to lepsze niż jakieś standardowe rozwiązanie? Nawigacja w
  • Odpowiedz
@motokate: Słuszne i celne uwagi, mocno zorientowane w kierunku UX, duże dziękuję z mojej strony!

Piszesz, że nawigacja jest myląca. Masz tutaj na myśli to, że chcesz dotrzeć do konkretnej informacji, a dostajesz inną czy bardziej o to, że spodziewasz się innego zachowania np. menu głównego, tj. po kliknięciu w usługi scrollowania w dół do sekcji "czym się zajmujemy"? Wzorowałem się na http://www.therexstudio.com/ chociaż mam teraz wrażenie patrząc na Twoją uwagę,
  • Odpowiedz